Українка завоювала титул чемпіонки світу з кіокушин карате в столиці Чилі
У китайському місті Шаосін завершилася цьогорічна світова першість з веслування на байдарках і каное у марафоні.
У Києві на НСК "Олімпійський" Національна збірна України з футболу впевнено перемогла чинних чемпіонів Європи - збірну Португалії.
Збірна України з міні-футболу вибула з боротьби за медалі чемпіонату світу-2019 на стадії 1/4 фіналу.
У рамках 1/8 фіналу Чемпіонату світу з мініфутболу, який проходить на австралійській землі, національна команда України забила 8 м'ячів у ворота збірної Гани і вийшла у чвертьфінал турніру.
Збірна Україна з мініфутболу вдало стартувала на чемпіонаті світу в Австралії. "Синьо-жовті" обіграли Ліван у першому матчі групового етапу.
Збірна України бере участь у чемпіонаті світу з мініфутблу, що проходить у австралійському Перті. Однак, із 22 представників збірної лише 8 отримали візи. Тому було ухвалено рішення заявити на першу гру пару гравців з місцевої команди української діаспори.
В Україні, у місті Тернопіль вперше пройшов турнір з мініфутболу серед священників
10—14 вересня на стадіонах Ірпеня, Вишгорода та Лютежа проходив VIII Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд.
Українська паралімпійська збірна виборола потужну перемогу на чемпіонаті світу з плавання, який зараз проходить у Лондоні. Серед 60 країн-учасниць Україна - перша у турнірній таблиці (за підсумком п'яти змагальних днів).
15 вересня в Торонто збірна України серед ветеранів проведе товариський матч проти збірної українців Канади. Ця гра відбудеться в рамках турне легенд вітчизняного футболу, спрямованого на підтримку військових та об’єднання українців в усьому світі.
Бій між українським боксером Василем Ломаченком та британцем Люком Кемпбеллом завершився на користь Ломаченка.
Збірна України з легкої атлетики пробилася в фінал II Європейських ігор-2019, що тривають у Мінську.
Український фристайліст, олімпійський чемпіон 2018 року Олександр Абраменко виграв срібну нагороду на чемпіонаті світу з фристайлу та сноубордингу, який приймає Юта (США).
27 січня 2019 року українці Олена Костевич та Олег Омельчук завоювали золото на міжнародному турнірі зі стрільби з пневматичного пістолета H&N Cup в Мюнхені та відібрали світовий рекорд у росіян.
Олімпійська чемпіонка українка Юлія Джима з чистою стрільбою на чотирьох вогневих рубежах виграла у четвер 15-кілометрову індивідуальну гонку на першому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить у Поклюці (Словенія).