Шлях на Голгофу. Вистава учнів української суботньої школи «Дивосвіт», що в Алькорконі

Вівторок, 18 квітня 2017 13:19 Автор  Олесь
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

До сюжету цієї біблійної розповіді зверталися майстри різних часів і жанрів. Усім відомо, що Голгофа є символом важких випробувань, страждання, терпіння. Проте часто художники, письменники та поети показують нам у своїх творах образ Голгофи через призму свого авторського бачення, розширюючи первинне значення цього слова.

Символічно, що напередодні Великодня учні 7-го класу української суботньої школи «Дивосвіт», що в Алькорконі, взяли саме цей сюжет для своєї вистави і змогли по-своєму його презентувати.

Тридцятихвилинна дія на сцені… Тиша у залі… Навіть наймолодші уважно слухають. Це свідчить про те, що нікого не залишили байдужим як вибір вистави, так і гра дітей на сцені. Як зізналася мама одного з виконавців - Максима, Галина Козоріз, під час спектаклю вона не змогла стримати сліз, настільки проникливо і правдиво відбувалися події.

Не залишилися осторонь підготовки виступу батьки школярів, що, мабуть, дуже допомогло дітям. Вони активно шукали костюми, декорації для оформлення сцени. Особливо хочеться відзначити допомогу сім’ї Антошківих, члени якої змайстрували хрести та зробили печеру. А ще Марія Антошків та Анна Каландяк принесли пальмове гілля. Як показує досвід, така тісна співпраця батьків і дітей позитивно впливає на результат, а спільно пережиті емоції примножуються, об’єднують колектив.

Виявили бажання сфотографуватися з героями дійства наймолодші учні. Напевно, кожен із присутніх отримав той неоціненний досвід, завдяки якому серця наповнюються любов’ю, роблять людей уважнішими до ближніх. Досвід, який сміливо можна назвати воскресінням душі.

Інна САРІКОВА, Мадрид. 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається