У лондонському смітті знайшли мощі святого, вбитого у Криму

Неділя, 06 травня 2018 03:28 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Футляр з мощами Святого Климента, знайдений у смітті Футляр з мощами Святого Климента, знайдений у смітті Фото - Enviro Waste

У лондонському смітті з центру міста було знайдено невеликий шкіряний футляр, що містить фрагмент кістки, що є часткою мощей Святого Климента, Папи Римського, убитого майже 2 тисячі років тому у Криму.

Коробка, спочатку запечатана червоним воском і перев'язана малиновими шнурами, містила фрагмент кістки під скляним куполом зі смужкою паперу, яка позначає її "Oss. S Clementis" - кістка Святого Климента, - повідомляють "Стожари" з посиланням на The Guardian.

Святий Климент - четвертий папа римський, один із сімдесяти апостолів. Вшановується християнами і католицького, і православного обряду. Пам'ятна дата вшанування у католиків і лютеран — 23 листопада. У православних — 8 грудня.

Під час чергових гонінь на Церкву у Римській Імперії Климент був зісланний у Крим, що тоді був околицею імперії. Херсонес тоді був місцем заслання християн. Незважаючи на каторжну працю в каменоломнях Херсонеса, Климент продовжує християнську проповідь, за що його було піддано мученицькій смерті: прив'язано до кам'яного якоря і втоплено в морі.

Певні джерела з 9 століття свідчать, що Климент І (який визначається християнською церквою, як святий) був замучений в Херсонесі у 102 році, проте раніші автори твердять, що він помер власною смертю.

 

У смітті, зібраному в центрі Лондона, був знайдений невеликий шкіряний футляр, що містить фрагмент кістки, який, як вважають, є реліквією Святого Климента, Папи Римського, який був убитий майже 2 тисячі років тому.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/science/10102601-u-londonskomu-smitti-znayshli-moshchi-papi-rimskogo-vbitogo-2-tisyachi-rokiv-tomu-v-krimu.html

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається