Якими іменами українці найчастіше називали немовлят?

Середа, 27 листопада 2013 12:37 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Все частіше українські батьки стали називати новонароджених хлопчиків і дівчаток екзотичними для України іменами: Здравій, Ной, Соломон, Діоніс, Тамерлан, Аскольд, Омар, Оскар, Анджеліна Джолі, Веданте, Афіна, Олівія, Аїда, Єва, Касія.

Як повідомляє Укрдержреєстр, в Україні у жовтні на світ з’явилося на 6628 дітей більше, ніж у вересні (43181 малюків). Новонародженим батьки давали різні імена - від найпоширеніших до рідковживаних. Про це повідомили в прес-службі Державної реєстраційної служби.

В багатьох регіонах України дівчаток найчастіше називали ім'ям Софія (крім Дніпропетровської області), а також Анастасія (крім Волинської, Івано-Франківської та Чернівецької областей) і Марія (крім Волинської, Запорізької та Чернівецької областей).

Серед хлопчиків найбільше народилося Артемів (крім Дніпропетровської, Луганської, Тернопільської та Черкаської областей).

На другому місці – Олександри (крім Івано-Франківської, Луганської, Рівненської, Сумської та Чернівецької областей), а також Максими.

Серед рідковживаних чоловічих імен українці обрали Здравія, Ноя, Соломона, Діоніса, Тамерлана, Аскольда, Омара. Дівчаток називали Анджеліна Джолі, Ведана, Афіна, Олівія, Аїда, Єва та Кассія.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається