Дитячий показ моделей дизайнера Наталії Кіндрацької під назвою "Діти незалежної країни" Рекомендовані

Вівторок, 12 травня 2015 07:35 Автор  Стожари Опубліковано в Творчість Прочитано 1701 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Відбувся показ дитячих костюмів дизайнера Наталії Кіндрацької (м.Тернопіль,Україна).

Протягом 15 років Наталія Кіндрацька створює індивідуальні, авторські речі для дітей та дорослих, інтер"ерні вироби та інші прикраси, які на сьогоднішній день прикрашають оселі не тільки в Україні а й за кордоном.

Єдина в Тернополі лялька-мотанка висотою 2 м 32 см подарована нею на свято Покрови 12.10.2012 року і до сьогодні прикрашає Тернопільський драматичний театр імені Соломії Крушельницької, а його відвідувачі мають чудову можливість помилуватися двометровою красунею.

Саме святкова та українська тематика заохочує дизайнера до створення все більш цікавих та незвичних образів в одязі. Поєднання здається несумісних між собою тканин, елементів як в українських так і в інших моделях надає їм особливого шарму і краси.

Всі маленькі моделі, які приймали участь у показі були запрошені в незвичний спосіб - сама дизайнерка вишукувала їх серед перехожих у парках, під час прогулянок понад озером, в Торгових центрах міста та особисто вручала запрошення.

Цим заходом Наталія Кіндрацька дала можливість різним дітям спробувати себе в якості моделі. Адже тверде переконання пані Наталії в тому, що кожна дитина прекрасна і заслуговує, щоб нею милувалися.

Навчаючи дітей під час репетицій вона згуртувала велику кількість маленьких Тернополян.

Під час показів, які проходили протягом півроку, а саме з 12 липня 2014р до 20 січня 2015 р. були представлені різні колекції одягу. Казкові костюми зачарували глядачів, вечірні надали показам камерності, новорічні дали можливість повернутися в дитинство, а українська колекція була справжньою окрасою заходу.

Саме ж дійство вселило в серця дітей віру в свої можливості і впевненість в своїх силах.