З'явилася програма для смартфонів з київськими муралами

Середа, 22 березня 2017 12:28 Автор  Ніна Петриківська Опубліковано в Творчість Прочитано 1161 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Останнім часом у стародавнього Києва з'явилася нова принада - чудові мурали, які відображають світогляд та прагнення українців. Іноді вони несуть цілком зрозумілі образи, а інколи цілі філософські концепції. Нещодавно було створено новий додаток для смартфонів, який має на меті допомогти роззнайомитися з малярськими шедеврами та зробити їх ближчими глядачам.

Розробник Роман Сосновський створив додаток, в якому зібрано понад 100 Муралів Києва.

Додаток Мурали Києва розроблено для IOS. У ньому можна скласти список Мураль, які ви хочете подивитися, знайти найближчі, додавати лайки і Чекин. Також можна прокласти маршрут через Google-карти, Яндекс-карти, Яндекс-навігатор.

Є українська та англійська версії.

При запуску програма відразу показує найближчі мурали у вигляді плитки, можна переключитися на вигляд карти і подивитися мурали в будь-якій точці Києва.

Фото муралів супроводжуються короткою довідковою інформацією.

"Пізніше я хочу додати рейтинг найпопулярніших муралів за кількістю лайків, рейтинг користувачів, які зачекінілісь біля найбільшої кількості муралів. У додатку - українська та англійська мова, тому іноземці, приїхавши до Києва, зможуть легко знайти мурали і дізнатися, про що ж вони . Я бачив розгорнуті пости про мурали в Києві на кількох зарубіжних стріт-арт сайтах, так що, думаю, туристам теж буде цікаво ", - розповів Роман.

Хлопець планує додавати мурали. У його планах - створити найповнішу зручну базу для стріт-арту Києва. Також він буде радий співпраці з розробниками, які зможуть створити додаток на Android.

За матеріалами БЖ Life

Останнє редагування Середа, 22 березня 2017 12:43