В Україні представили першу виставу про Квітку Цісик

Вівторок, 10 квітня 2018 07:04 Автор  Стожари Опубліковано в Творчість Прочитано 828 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Квітка Цісик Квітка Цісик

У Вінниці на сцені обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського представили виставу про відому українку Квітку Цісик, присвячену 65-річчю з дня народження чудової співачки.

Це перший такий повномасштабний спектакль, присвячений життю та творчості чудової українки.

 Режисер-постановник вистави "Kvітка" Таїсія Славінська розповіла, що роль головної героїні буде виконувати молода актриса театру Тетяна Фролова, яка тільки починає свій акторський шлях.

 "Актриса дуже схожа на співачку, думаю, вона зможе передати душу Квітки, її легкість і ту всесвітню любов до України, до пісні. Звичайно, ми хвилюємось і чекаємо усіх на прем’єрі", - зазначила Таїсія Славінська.

 Водночас продюсер соціально-благодійного проекту "Незабутня Квітка" Алекс Гутмахер зазначив, що вистава приречена на успіх.

"Я хочу щоб вінницький театр із спектаклем про Квітку Цісик поїхав у турне всією Україною. Маю надію, що виставу побачать за кордоном, перш за все українська діаспора... Нас вже чекають у США, Канаді. Ця імпреза – це величезний крок, здійснений завдяки людям, котрі особисто відчули і зробили грандіозну справу. Адже врятоване життя жінок – це нація", - підкреслив Алекс Гутмахер, який особисто був знайомий із легендарною співачкою.

"Ідея поставити саме вінницькою трупою виставу зародилася близько 2 років тому, коли ми тільки почали реалізовувати проект "Квітка". На одному з концертів пам’яті Квітки Цісик мене вразила озвучена статистика, що біля 40% смертей від раку молочної залози є наслідком несвоєчасної діагностики захворювання. Тоді вирішили придбати пересувний мамограф. Результат бачимо вже сьогодні, тож потрібно рухатися далі", - розповів голова облдержадміністрації  Валерій Коровій.

Частина коштів від куплених квитків на виставу піде на купівлю другого пересувного мамографа.

Нагадаємо, що 4 квітня 2018 року всі українці світу вітали б Квітку Цісик з 65 днем народження. Українські пісні у її виконанні, її кришталевий голос не можна сплутати ні з чиїм. Українка Квітка Цісик народилася і все життя прожила у США. Її голосом захоплювався весь американський шоу-бізнес. Із нею працювали Майкл Джексон, Вітні Г'юстон та інші світові зірки. Читайте ще - Вражаючі факти про життя Квітки Цісик.

Джерело