Кривавий Рубікон нашого століття

Субота, 18 квітня 2015 13:18 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Міністр Туреччини сказав про Геноцид вірмен, що Туреччина ніколи не признає Геноцид, бо ніколи Туреччина не заплямує себе такою історією.

А я думаю.

А я думаю, що кажи хоч що, роби хоч що, та Геноцид був. І півтора міліонна людей було знищено, вирізано. І то ніякими признаннями, невизнаннями не заховати і не прикрити. І чим довше Туреччина буде від того свого  злочинства  відказуватись, тим  сильніше болітиме у вірмен, і тим активніше вони кричатимуть на весь світ про свій біль.

В історії Туреччини була така кривава сторінка. Хтось дав наказ на знищення, хтось думав, що історія це така баба, на яку можна натягти паранджу, чи заховати в гарем, чи заставити мовчати, а чи й вбити-зарізати…

Той хтось,  щось подібне думав, але… між думками і реаліями  життя  така відстань, як від землі до неба.

І вже століття тягнеться кривавий вірмено-турецький  слід, і вже той слід наповнився рікою крові, і таки стане океаном крові, який потопить тих, хто не признає очевидне.

Тільки в тій ріці потонуть і ті, хто знає, що на землі була різня одного народу іншим.

І світ знає, що інші країни стояли осторонь і споглядали, як люди знищували людей.

Такий урок байдужого споглядання,  привів до каральних вбивств  цілих сіл та міст новітніми завойовниками – совіцькою владою.

Така байдужість призвела до диявольськи задуманого знищення народу в центрі Європи, народу українців.

І почалась вакханалія: голодом, терором, виселенням-переселенням, знищенням інтелігенції, забороною мови, традицій… а зараз і прямим вбивством українського народу.

І знову хтось дає наказ вбивати, катувати, брехати, купляти та залякувати… і знову щурі розбіглися по світу виконувати оті накази…

І ніякого уроку не вчать ті, що дають накази,  ні з вірмено-турецької трагедії, ні з голодоморів, ні з великої вітчизняної війни, ні з масових репресій проти свого народу…  бо вважають себе богом на землі.

Бо перейшли свої Рубікони, а  ті  їх Рубікони – криваві…  і НІКОЛИ вже народ не забуде  і не простить, бо не можна забути і простити знищення одного народу іншим.

А варто оглянутись навколо себе, тільки оглянутись, і ви побачите такі дива технічні, про які ще 20 років тому навіть в фантастичних романах не описувалось…

А все тому, що Бог нині, значно ближче до нас, ніж ми можемо подумати.

І час нині такий згущений, такий сконцентрований, такий спружинений, що з однієї крапки такого часу випливає значно більше, ніж за десятки років минулого століття.

І вже ми воочію бачимо каральну  Руку Бога, і вже ми воочію відчуваємо  підтримку Бога, і вже НІКОЛИ не зламати НАРОД, який підтримує Сам БОГ.

Шкода народів  РФ, на які чекають новітні біди, катаклізми  та злигодні, шкода по-людськи, але наша молитва спрямована на оборону  нашої Вітчизни, на захист наших Воїнів, яких  вбивають народи з РФ.

Нашої молитви не вистачить для нашої Вітчизни,  наших Захисників і для вас, жителі РФ, тому ви, громадяни РФ, вже починайте активно просити Бога, щоб вернув ваших рідних бодай живими, а тоді всі разом просіть нашого Творця, щоб спас вашу землю, хоч би тільки спас землю, бо біди, катаклізми і злигодні вам таки прийдеться прийняти і пережити.