Мистецький захід ” Україна-Австрія: діалог культур”

Середа, 29 травня 2019 09:06 Автор  Ніна Петриківська
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В рамках року австрійської культури в Україні, Товариство “Україна-світ” спільно з Національним музеєм літератури України 23 травня 2019р. провело мистецький захід ” Україна-Австрія: діалог культур”. (автор ідеї Валерія Левківська).

 Про це повідомляє Національний музей літератури України.

IMG 4587 620x4131До заходу надійшли вітання від директора Австрійського культурного форуму д-ра Ульфа Хаусбрандта, голови Українсько-Австрійського культурно освітнього центру та директора Української школи ” Ерудит” у Відні Зоряни Столярчук, голови Самоврядування українців в Угорщині (м. Веспрем) Ірини Закар.

Учасники дійства: Товариство “Україна-Світ”, народна артистка України Леся Горова, етномайстерня Валерії Левківської, студія народної пісні Національного університету технологій і дизайну ” Червона калина”, (художній керівник співачка Тетяна Кисляк), бренд Maruna by Maria, eтноклуб “Коло”( школа 11, м.Київ). Пісні, танці, презентація федеральних земель Австрії , модний показ суконь від бренду Мaruna by Maria, в яких танцювали дебютантки на Українському балу 2019 у Відні.

Неймовірно красиве дійство, в якому переплетені культури Австрії та України, пізнавальне та динамічне, яке сприяє вивченню нового та цікавого в культурах двох країн.

Директор музею пані Галина Сорока висловила подяку учасникам та вручила їм від НМЛУ грамоти і підкреслила високий мистецький рівень заходу.

IMG 4630 620x4131

Завершила свято перший заступник голови Товариства ” Україна-Світ” Алла Кендзера, висловивши подяку учасникам дійства, і важливість виступу на одній сцені професіоналів та аматорів.