Володимир Кличко планує провести свій наступний бій в березні

Четвер, 26 грудня 2013 08:04 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Чемпіон світу у суперважкій вазі за версіями WBA/IBF/WBO Володимир Кличко планує провести свій наступний бій на початку 2014 року.

Кличку-молодшому Світова́ боксерська організація (WBO) виставила умову, щоб до 3 січня 2014 року він узгодив усі технічні та фінансові справи щодо обов’язкового бою з австралійцем Алексом Ліпаї, який переміг в елімінації WBO росіянина Дениса Бойцова.

Якщо ж два боксери з якихось причин не укладуть контракт між собою, то згідно регламенту WBO, будуть організовані так звані промоутерські торги.

Попередня дата поєдинку - 8 березня. Передбачається, що він пройде в Німеччині.

Австралієць Ліпаї вимагає за бій проти Володимира Кличка 1 мільйон доларів плюс усі телевізійні права на трансляцію бою на території Австралії.

Якщо команди боксерів не зійдуться в ціні, то на промоутерських торгах допомогу в організації поєдинку австралійському боксеру готовий надати бізнесмен та екс-голова ради директорів ФК «Зеніт» Давид Трактовенко.

Організація дала боксерам можливість самим домовитися про час і місце проведення бою до 3 січня. Якщо сторони не зможуть досягти згоди, будуть організовані промоутерські торги, повідомляють izvestia.ru.