З Новим роком та Різдвом Христовим!

Понеділок, 30 грудня 2013 10:10 Автор 
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Зірка запалилася, чиста душа народилася, і в кожній добрій хаті щастя й любов оселилися. Щасливу свою зіроньку маєшь і ти, на небі в Святий вечір спробуй її знайти, й в радості та любові житиме вся родина, і в Різдво під своєю зіркою очиститься людина. Бо син Божий народився!!!


Дорогі друзі! Шановні колеги! Любі партнери!

Колектив сайту українців світу «СТОЖАРИ» щиро вітає Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці свята є  улюбленими й радісними кожним з нас з дитинства. Ці радісні дні наповнені світлом свята веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2013-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Рік, що минає, приніс кожному з нас чимало приємних миттєвостей і незабутніх вражень, подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. 

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичемо Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Щоб у Ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра! Нехай завжди з Вами буде Господь, а дорогу у майбуття нехай Вам осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Щиро зичимо вам, дорогі друзі, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь України!  Ми будемо справжнім гідним прикладом для підростаючого покоління! 

Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємося на її успішне продовження у новому 2014 році.

Ми сильні тому, що ми разом! У добру путь – у Новий рік! Щасливих і веселих Вам свят та щедрої долі на многії літа!

З гордістю за наш колектив, із щирою повагою до кожного!

Команда незалежного сайту українців світу «СТОЖАРИ»

{youtube}Z5GpX2gHW70|600|450|0{/youtube}