В Чикаго відбудеться етно-виставка українських вишиванок “Стильне століття шляхетного одягу”.

Середа, 30 липня 2014 05:12 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Український Національний Музей у Чикаго готується до етно-виставки, яка відкривається 3 жовтня 2014 року – “Стильне століття шляхетного одягу”.

Організатори виставки активно формують експозиції та шукають старовинний український одяг, а також аксесуари та біжутерію для показу на унікальній українській етно-виставці в Чикаго.

"До нас надіслали речі з Клівленду і Детройту, передано із Чикаго, частина експозиції включатиме одяг з музейної колекції", – написала у Facebook куратор Українського національного музею в Чикаго Марія Климчак.

Український національний музей у Чикаго запрошує модниць української Америки заглянути до маминої скрині і віднайти сукню, вишивану нею на вечорниці в 50- 80-их, весільну вишивану сукню з 60-их, також аксесуари і біжутерію. Можливо у Вас збереглися речі з епохи ретро, особливо 20-30-их років! Приймаються цікаві зразки сучасного одягу.

Щоб стати учасником цієї виставки, треба сфотографувати речі та надіслати знімок за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Хочемо повідомити, що найкращі зразки будуть продемонстровані під час музейного благодійного бенкету, який відбуденться 28 вересня!

Найцікавіша подія - дизайнери модного одягу можуть позаздрити українській жінці – у Чикаго “Музейний етнофешин бенкет з демонстрацією одягу”!

Замовлення квитків за попередньою оплатою $ 65/

т. 312-421-8020.

Спонсор проведення виставки - Кредитівка Самопоміч!
Куратор виставки Марія Климчак