«ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ»

Середа, 29 жовтня 2014 12:50 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

СЛОВО  ВІД  ЯРОСЛАВА  ТЕПЛОГО

ДО УВАГИ МИСТЦІВ, МАЙСТРІВ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ,
РУКОДІЛЬНИКІВ і РУКОДІЛЬНИЦЬ та ШАНУВАЛЬНИКІВ ПРЕКРАСНОГО !


Благодійний фонд АНГЕЛИ ДОБРА УКРАЇНИ в рамках Програми «ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ» для ПРОВЕДЕННЯ БЛАГОДІЙНИХ ЗАХОДІВ (аукціонів, виставок-продажів, ярмарків) ПО ЗБОРУ КОШТІВ ДЛЯ ВОЇНІВ, що воюють на фронті АТО на Сході, а також тих, хто потребує допомоги в госпіталях України, ПОЧИНАЄ ПРИЙОМ ТВОРІВ ТА ВИРОБІВ різних жанрів і видів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, образотворчого мистецтва, ручної роботи Hand-made, також КНИГИ, СD з музичними та літературними творами з автографами авторів.
ВАШ ТАЛАНТ стане складовою нашої ПЕРЕМОГИ !
Активні учасники Благодійної Програми «ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ» будуть нагороджені офіційним Листом Подяки Благодійного фонду.
Бажаючі прийняти участь можуть звернутися до представників БФ через особисті повідомлення, на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або надіслати їх за поштовою адресою
10014, Україна, м. Житомир, вул. В.Бердичівська, 60/6,
БФ «АНГЕЛИ ДОБРА УКРАЇНИ».

Якщо зручно через Нову Пошту - за даними звертайтеся на електронну адресу. Обов’язково вказуйте своє П.І.Б.звання, назву та х-ку твору, точну адресу.
Ми закликаємо кожного з вас приєднуватися до наших доброчинних проектів та заходів.
Якщо не можете творами чи виробами , можна коштами, хоча б саме просте – картка Приват Банку 4731217108995950 (гривня), 4731 217108995935 (євро), 4731 217108995661(долар)

Наодинці ми краплі, разом – ми океан! Від добра – до миру!
Якщо Ви стаєте Ангелами Добра для оборонців України, то Україна стає теж Ангелом, що рятує світ !
СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Будемо Вдячні за СПІВПРАЦЮ і Ваш Репост !!!

P.S.До 7 листопада митці Львова, щоб не висилати Укрпоштою чи Новою Поштою,можуть принести свої твори чи вироби партнеру Бф "Ангели Добра України" - в Дитячу школу народних мистецтв, що в Сихівському районі за адресою: м. Львів, вул. Антоненка-Давидовича, 6, З автовокзапу їхати маршруткою № 7-А,,із залізничного вокзалу - № 2 до Торгового центру «Іскра» і передати директору школи Галині Євстахіївні Вихованській. Обов’язково вказуйте своє П.І.Б. звання, назву та х-ку твору, точну адресу.