Звернення до Президента України Порошенка Петра Олексійовича

Субота, 08 листопада 2014 13:09 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

СЛОВО  ВІД ДРУЖИНИ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ "НЕБЕСНОЇ СОТНІ"  ТЕТЯНИ БОНДАРЧУК

Звернення до Президента України Порошенка Петра Олексійовича

Наближається знаменна і разом з тим трагічна для родин Героїв Небесної Сотні дата – річниця початку подій Євромайдану і Революції Гідності, під час яких загинули наші рідні. У засобах масової інформації наполегливо поширюються відомості про заснування ордена Героїв Небесної Сотні, Статут ордена і можливе нагородження таким орденом Героїв Небесної Сотні. Родини Героїв Небесної Сотні застерігають Вас від цього необдуманого вчинку. Ми категорично проти нагородження Героїв Небесної Сотні орденом Героїв Небесної Сотні. Вважаємо таке нагородження фарсом, глумом, знущанням над родинами Героїв та світлою пам’яттю загиблих. Неприпустимо Героїв Небесної Сотні нагороджувати орденом Героїв Небесної Сотні, так як не можна покійного Богдана Хмельницького посмертно нагороджувати орденом Богдана Хмельницького.

Нагадуємо Вам, що Верховна Рада України прийняла Постанову про присвоєння звання «Герой України», в якій рекомендувала Президенту України присвоїти звання «Герой України» загиблим учасникам акцій протесту. За це рішення проголосували 346 із 372 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. Ви, прийшовши до влади внаслідок Революції Гідності, ігноруєте цю Постанову Верховної Ради України, не вважаєте за потрібне виконувати рекомендації парламенту України. Ви «забули» про те, що беззбройні люди загинули у боротьбі зі злочинною владою Януковича, віддали своє життя за незалежність України.

Упродовж багатьох місяців звання «Герой України» ви присвоювали іншим людям, про наших рідних сором’язливо мовчали, бо вони для Вас не Герої. Президент України, що стояв поряд із ними пліч-опліч на Майдані, мав би діяти по-іншому.

Чуже горе не болить? Родини Героїв Небесної Сотні вражені, обурені ставленням влади до вшанування пам’яті загиблих Героїв!

Під час зустрічі з родинами Ви висловили думку, що звання «Герой України» скомпрометоване людьми, які його вже мають. Але ж не наші рідні його скомпрометували! Вони є справжніми Героями нової України!!! А якщо хтось скомпрометував це звання, то порушуйте питання про зняття звання «Герой України» з таких людей, а не відмовляйте у вшануванні пам’яті справжніх українських Героїв!

Розроблено Статут ордена Героїв Небесної Сотні, а самі Герої досі не визнані Героями України!

Ми вимагаємо достойного вшанування пам’яті загиблих Героїв, присвоєння їм звання «Герой України»!

Не погоджуємося з тим, щоб наших рідних називали лицарями ордена чи придумували для них інші красиві імена. Вони – Герої України!

У разі нагородження Героїв Небесної Сотні орденом Героїв Небесної Сотні, що є повним абсурдом і зневагою влади до Героїв, що віддали своє життя за справжню незалежність України, родини публічно заявлять про відмову від ордена.

Чомусь Ви могли іншим людям присвоїти звання «Герой України», а Герої Небесної Сотні досі залишаються мрійниками, романтиками з красивою назвою, не визнаними офіційно на державному рівні.

Розуміємо, що Путін і Янукович, їхні прихвосні, антиукраїнські, прокремлівські сили проти визнання наших рідних Героями України. А Президент України, на думку родин Героїв Небесної Сотні, має розуміти наш біль і значення Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні в історії України!!!

Дружина Героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука

Тетяна Бондарчук