Часопис "Harvard Business Review" перекладатимуть на українську мову

Четвер, 27 листопада 2014 11:37 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Більшість статтей вісника Гарвардської бізнес-школи можна буде безкоштовно отримувати в електронній версії українською мовою.

Про це повідомляють на сайті "Критики":

До уваги постійних читачів "Harvard Business Review", а також усіх, хто шукає свіжі ідеї для бізнесу. Найновіші бізнес-ідеї та класичні поради зі стратегії, інновацій і лідерства від світових лідерів бізнесу й управління нарешті доступні українською мовою!

Часопис "Harvard Business Review" від 1922 року видає Гарвардська бізнес-школа. Окрім глобального англомовного видання, існує 11 ліцензованих версій, зокрема у Китаї, Індії, Японії, Польщі, Росії, Німеччині. "Harvard Business Review" визнають як найкраще джерело актуальних знань та ідей у царинах бізнес-стратегій, загального менеджменту, технологій, лідерства, управління людськими ресурсами та інновацій.

Видавцем часопису "Harvard Business Review" є "Harvard Business Publishing" (HBP), неприбуткова філія Гарвардського університету, яка безпосередньо підпорядковується Гарвардській бізнес-школі.

Відтепер щомісяця 10 свіжих статей зі стратегічного менеджменту та фінансів, а також оглядові та візійні матеріяли з'являтимуться на сайті "Критики" в українському перекладі.

Завдяки підтримці Kyiv School of Economics та консалтингової компанії EBS перші статті ми опублікуємо вже незабаром.

Підпишіться на спеціяльну новинну розсилку та дізнайтеся першими про запуск цього проєкту, а також регулярно отримуйте анонси наступних публікацій HBR українською!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається