Українці, разом стаємо за Народного Комбата.

П'ятниця, 06 лютого 2015 11:21 Автор 
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Біда українців не в зрадниках, вони є в кожній нації, а в тому, що українці зрадників не карають

(С) Микола Коханівський

 

 Українці, ми такий могутній та сильний духом нарід, таких патріотів, як українці довго треба шукати по світу….

От тільки чому ми так поступаємо з  нашими захисниками?

Чому  байдужі та підступні  так ницо відносяться до наших Героїв, а ми мовчимо? Адже, якщо ганьблять їх,  то що зроблять з нами?

Ось така стаття була на Стожарах.  http://svitua.org/index.php/novunu/oholoshennia/item/2108-dopomozhit-mvs-znaity-zlochyntsia

Статтю цю треба прочитати, щоб зрозуміти суть подальшого.

А далі таке.

Катруся Коханівська

2 Февраль в 19:16

Слава Ісусу Христу!

Друзі, поки Микола Коханівський воює в Пісках, я отримала сьогодні на його ім`я повістку до Апеляційного суду. Таку саму повістку отримали й його побратими...

Справа пошкодження Леніна на Бесарабці в 2009 році....

Леніна вже нема. Хлопців засуджено умовно в 2013 році, по швидкому, перед самим Майданом..

Сподіваємось, що зараз прокуратура ініціює апеляцію, щоб суд виніс виправдальний вирок. Якщо це так - це здобуток Революції Гідності!

Отже, друзі, 5 лютого о 9.30 за адресою: вул. Солом`янська, 2-а запрошую на історичний виправдальний вирок по справі Леніна (а в разі іншого вироку підтримати побратимів).

П.С. Микола Коханівський має на суд приїхати...

 Дмитро Різниченко

Вірите чи не вірите, але командира батальйону ОУН Миколу Коханівського, чий добровольчий підрозділ вже кілька місяців тримає фронт в найгарячішій ділянці, досі судять в Києві за пошкоджений в 2009 році пам'ятник Леніну з Бесарабки.

Я благаю журналістів з провідних телеканалів втрутитися в данну справу, бо цей ідіотизм треба колись припинити. Микола, "Сивий" та їх хлопці багато років билися за справедливість у Києві, я пам'ятаю їх на всіх найважливіших акціях проти режиму Януковича і не пам'ятаю, щоб хтось за всі ці роки міг закинути їм непринциповість. Звісно, вони були в перших рядах на Майдані. З перших днів російського вторгнення вони воюють на фронті, ще з тих пір, коли росіяни знаходили біля розстріляних блок-постів "візитки Яроша", коли в Донецьку ще відбувалися проукраїнські мітинги. В найстрашніші дні війни вони тримали аеропорт і досі тримають Піски. Їх милував Господь, дивом відвів смерть, але не може помилувати країна, якій вони присвятили життя.

Громадо, допоможи цим чистим козацьким душам.

Українці, зайдіть на сторінку Миколи Коханівського, Народного Комбата, самі все подивіться. І гріш нам всім ціна, якщо попустимо таку підлість до Народного Комбата.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002127509181