Допомагаємо Воїнам - рятуємо себе і Україну

Понеділок, 27 квітня 2015 07:49 Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Хочу внести существенное замечание в ваш спич, на канале 112. «Если государству не нужны добровольцы и оно так поступает с бойцами, которые его защищают, то мы не хотим легализоваться как отдельное подразделение в этом государстве». Государство, это мы с вами, это наши граждане которые живут в нашей Украине и стараются сделать то, что бы она процветала. А есть политические персоналии (депутаты ВР) входящие в так называемые правящие партии и президент соответственно с его так называемым ближайшим окружением. И это те люди, которому мы доверили наше будущее. Но почему то, назначения всех должностных лиц во всех сферах, как мы видим с самого начала, происходило не по жесткому профессиональному отбору, с участием общественности, а по лояльности к этим же партиям, группам, по еще каким то одним им известным причинам. пр. Не поэтому ли, к громадному сожалению, эти персоналии, прикрываясь всякими лозунгами и высокопарными словами, преследуют, свои какие то одним им известные корыстные цели.

А что касаемо, вашего конкретного случая, то это еще раз подтверждает факт, что при непрофессиональных назначениях руководством страны, правая рука у них не знает что делает левая, а тем более не несет никакой ответственности за все ранее обещанное, как впрочем и повсеместно. А по сему задаюсь сам себе вопросом, а может опять мы ошиблись с выбором этого самого руководства, может пора и спросить с них, пока нас еще не поглотила с одной стороны полное обнищание народа (их это не касается) и агрессор Россия. Слава Украине!

Микола Коханівський, координатор Комітету визволення політв‘язнів, комбат батальону «ОУН».

 

Українці, люди доброї волі, як Ви думаєте, що значать люди, про яких йшла мова в Мінську, щоб їх, як окремі батальйони забрали?

І що значать Воїни, яких забирають навіть тоді, коли мінські домовленості вже й темним видно, що не працюють, а їх все забирають, бо так треба по мінських домовленостях?!

Мова йде про дві організації, ОУН і Правий сектор.

Саме ці дві, самі патріотичні організації, ніяк не лягають, ні під мінські домовленості, ні під ніякі інші домовленості.

Чому?

Я не військовик, тому думатиму по-бабськи.

Знаю, що військові мають виконувати накази, любі накази.

А позаяк ОУН і Правий сектор є військовими, але не підлеглими генералів, які сидять в Києві, то можуть ті накази обдумувати, аналізувати, і не виконати, якщо вони йдуть врозріз з лінією країни.

А якщо армія відступить, а дві організації залишаться і оборонятимуть країну, то це що?

Це я так думаю. Може й не вірно з стратегічної лінії, але вірно з патріотичної.

Цим Воїнам не має пільг, не має учасника АТО, не має зарплати…Вони ранені, вони скалічені, вони гинуть, але не здаються. На них подвійний гніт і нагрузка.

Тільки вони, такі невгасимі патріоти, показують нам приклад любові та віри.

Українці, невже ми залишимо таких наших людей без нашої підтримки?

Та кожен з нас хоч по 20 гривень і це вже значна сума для наших захисників.

Допоможімо їм.

Допоможімо їм, нашим Воїнам, нашим Кіборгам, нашим Захисникам.

Допомагаємо Воїнам – рятуємо себе і Україну.

Прошу не залишитись байдужими.

Прошу Вас, люди, не пройдіть мимо, віддайте всього дві хлібини, чи кілограм гречки, чи філіжанку кави, чи пачку цигарок, чи що там ще можна купити на ті 20 гривень.

Якщо вже Ви не можете більше, то дайте 20 гривень, а якшо Ви працюєте, якщо Ви можете більше, то подивіться на тепле сонечко, послухайте соловейка, відчуте запах черемухи за себе і за тих, хто вже НІКОЛИ не побачить, не почує, не відчує, бо загинув, щоб ми з Вами бачили, чули, відчували…

І коли стоятимете під банкоматом, огляніться навколо, озирніться, українці, підставте ваше обличчя сонцю…

5168 7572 8448 421 Приватбанк. Микола Коханівський. (Рахунок батальйону «ОУН»)

Тут про батальйон - http://patrioty.org.ua/dobrovoltsi-oun-kategorichno-vidmovilisya-pidkoryatisya-zsu/

Тут про Комабата - http://svitua.org/index.php/novunu/oholoshennia/item/2487-ukraintsi-razom-staiemo-za-narodnoho-kombata

Похорон Олега Пугачова, (Слід). 25.04.15Похорон Олега Пугачова, (Слід). 25.04.15