11 травня – глобальна світова акція #FreeSavchenko на підтримку звільнення Надії Савченко

Четвер, 07 травня 2015 13:47 Автор 
Оцініть матеріал!
(10 голосів)

Шановна громадо!

11 травня українській льотчиці Надії Савченко, яка вже майже рік перебуває в російському СІЗО, виповнюється 34 роки. Російська влада звинувачує Надю у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі і незаконному перетині російського кордону.

Насправді, ця молода українська дівчина в боях з окупантами зі зброєю в руках захищала незалежність і суверенітет своєї Батьківщини. Вона і зараз, не зважаючи на те, що знаходиться за гратами, за сфабрикованим російською владою звинуваченням, намагається всіма силами відстоювати інтереси своєї держави.

Але Путін і його команда грубо порушують Мінські домовленості, особливо в частині, що стосується звільнення військовополонених. Росія цинічно порушує міжнародне право. Путін, не зважаючи ні на що, робить те, що вважає за потрібне. Але Росія – це не весь світ!

Незламність та героїзм української льотчиці, став символом незламності українців у своєму прагнення до кращої долі. Надія своїм здоров’ям та життям кожен день доказує, що вона - незламний борець, істинна українка, дійсно патріот своєї Батьківщини! Надія Савченко – це українська Жанна Д’Арк, яка ладна поме мерти за свої переконання, за свою Батьківщину!Путін вже вбив Політковську, Літвіненка, Немцова, він вб’є і Надю Савченко, якщо ми йому в цьому не завадимо.

11 травня, в День народження Надії Савченко, ми закликаємо всіх небайдужих громадян висловити солідарність з українською патріоткою та підтримати звернення до російської влади - повернути свободу українській льотчиці, народному депутату України, делегату Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Для всього світу Надя є героєм. Безумовно в День народження її привітають чимало небайдужих людей різних країн світу.

Ми закликаємо українців по всьому світу організувати пікети російських дипломатичних установ та приєднатися небайдужих людей до цих акції в підтримку хороброї українки!

Врятуймо Надію для України!

Слава Україні!