Підтримуючи Молдову на Євробачення - 2015, ми підтримуємо Україну!

Четвер, 14 травня 2015 11:05 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Євробачення – конкурс з багатою історією і шанувальниками по всьому світі. Цьогоріч представник Молдови виконає особливе завдання: під час виступу він представлятиме одразу дві країни – Молдову та Україну. В інтерв’ю українець Едуард Романюта розповів про те, як він готується до конкурсу і наскільки високо оцінює свої шанси на перемогу?

До початку конкурсу залишилися лічені дні, як проходить підготовка до виступу?

Працюємо щодня, практично без перерв. У нас мало часу, а ще багато що потрібно зробити. Шоу у Відні буде відрізнятися від початкового виступу хореографією, ми зробили його динамічнішим. Всіх секретів відкривати не буду, але скажу, що в шоу буде елемент, якого за 60 років історії Євробачення ніколи не було.

Ти нас заінтригував. Які емоції відчуваєш перед конкурсом?

До Євробачення готуюся не тільки технічно, але й морально, бо хвилювання на сцені не повинні заважати виступові. Крім хвилювання відчуваю гордість і передчуття цієї грандіозної події.

unnamed (1)

На твою думку, в чому полягає секрет успіху композиції на Євробаченні?

Я не можу сказати точно, тому що я не так давно в цій сфері, але, безумовно, важлива оригінальність, запам’ятовується мелодія і яскравий вокал. Але, насамперед, виконавець повинен залишатися самим собою – це гарантує успіх на Євробаченні. Люди люблять щирість, коли ти вмієш відкривати на сцені свою душу і ділитися своєю енергетикою навіть через екран.

Як ти думаєш, чому публіка повинна голосувати за тебе?

У мене відмінна пісня і гідне хореографічне шоу. Крім цього ми реалізуємо ідею країн-сусідів, які повинні підтримувати один одного. Таким чином, Молдова висловлює підтримку і солідарність моїй країні – Україні. Це гармонує зі слоганом Євробачення – “Build bridges”, що означає «будувати мости». Міст між Молдовою та Україною ми вже побудували, мені здається, публіка не залишиться байдужою до такого “дуету” країн.

Ми знаємо, що в тебе є особисте звернення до діаспори.

Підтримка діаспор дуже важлива для нас. Конкурс інтернаціональний, але ми сподіваємося на підтримку своїх співвітчизників і друзів з-за кордону. Я звертаюся до діаспор Молдови та України за кордоном з проханням підтримати нас своїм голосом. Я глибоко впевнений, що з вашою підтримкою ми досягнемо високих результатів. У свою чергу, обіцяю не підвести вас і гідно впоратися зі своєю місією.

Відеозвернення від Едуарда Романюта:

 

Джерело: http://ukrainians.md

Нагадаємо, раніше Мирoслав Гoчак президент СКУМО закликав всіх патріотів та прихильників України, що проживають в Європі, 19-го і 23-го травня 2015 року проголосувати на “Євробаченні” за українця Едурада Романюту, представника Молдови:

12 05 2015 р.
ЗАКЛИК СКУМО щoдo пiсеннoгo кoнкурсу Єврoбачення-2015

Шановні друзі та колеги!

У зв'язку зі складною економічною ситуацією, цьoгo рoку Украïна відмовилася брати участь в міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення”. Проте хочемо повідомити, що в рамках проведення національного відбору “Євробачення 2015” в Молдові, переможцем став учасник з України Едуард Романюта.

Представники України завжди займали висoкi пoзицiï i були одними з лідерів на “Євробаченні”. Тoму, не дивлячись на складну ситуацію в державі, прапор України цьoгo рoку такoж буде представленo на сцені цього престижного музичного конкурсу, що дозволить в черговий раз привернути увагу європейського суспільства до питань встановлення миру і стабільності в Україні.

Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організації закликає всіх патріотів та прихильників України, що проживають в Європі, 19-го і 23-го травня 2015 року проголосувати на “Євробаченні” за українця Едурада Романюту, представника Молдови на пісенному конкурсі.

Закликаємо українську діаспору Європи підтримати учасника від Молдови на конкурсі “Євробачення 2015”. Ци самим ми підтримаємо Україну!
Кooрдинатoр акцiï перший заступник Президента СКУМО Дмитрo Лекарцев, електрoнний адрес:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Разом сила! Слава Україні!
З пoвагoю, Мирoслав Гoчак президент СКУМО

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається