Сьогодні відзначають День кримськотатарського прапора

П'ятниця, 26 червня 2015 06:32 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Кримські татари сьогодні відзначають День національного прапора, який був заснований у 2009 році

В окупованому Криму, незважаючи на заборону влади, відбудеться автопробіг, присвячений Дню кримськотатарського прапора. Акції на підтримку Дня кримськотатарського прапора сьогодні відбудуться також у Києві, Львові та Тбілісі.

Про це повідомила співзасновник і координатор громадської організації "Крим SOS" Таміла Ташева. 

"Відбудеться багато заходів у зв'язку з відзначенням національного свята - Дня кримськотатарського прапора на материковій частині України - в Києві та Львові", - сказала вона.

Окупаційна російська влада тричі відмовляла в проведенні заходів до Дня кримськотатарського прапора 26 червня у Сімферополі. Тому Меджліс попросив кримських татар на півострові відзначити цей день, піднявши національний прапор у себе вдома або прикріпивши на автомобілі.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров отримав попередження від російської прокуратури Криму про неприпустимість організації несанкціонованих заходів до Дня кримськотатарського прапора.

До цього таке ж попередження отримав у Криму один із організаторів Українського культурного центру в Сімферополі Леонід Кузьмін.

Символом прапора кримських татар є знак – тамга золотистого кольору на блакитному тлі. День кримськотатарського прапора почали відзначати з 2009 року.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається