Українська школа в Каталонії запрошує

П'ятниця, 18 вересня 2015 09:21 Автор 
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

26 вересня 2015 року починає навчальний рік школа ім. Т. Г. Шевченка в м.Барселона, перша українська школа в Каталонії!

Історію і географію, мову і літературу, культуру і традиції цієї прекрасної країни вивчають в багатьох куточках світу... Ми це робимо з 2006 року. 26 вересня починає навчальний рік школа ім. Т. Г. Шевченка в м.Барселона, перша українська школа в Каталонії. Наш дружній колектив з радістю прийме нових учнів. Маса нових вражень і приємні клопоти, це те що чекає на Вас.
Головне наше завдання полягає в тому щоб виховувати дітей в дусі гордості за Батьківщину і поваги до землі яка гостинно прийняла нас.Ми не тільки вивчаємо шкільні предмети, а також готуємо цікаві виступи для дітей і батьків. Українська пісня, танець, народні промисли все це ми використовуємо в навчально-виховному процесі. Театралізовані дійства і майстер-класи це невід'ємна частина шкільного життя. Зроблені нашими дітьми вироби і малюнки були відправленні в військові шпиталі на території України .
Час змінює все. В перші роки існування нашого навчального закладу учнями були діти які приїхали з України. Тепер 90% відсотків наших вихованців це ті хто родився в Каталонії , або ті у кого хтось з батьків не є українцем. З ними дуже цікаво і ми враховуємо особливості цих дітей.
У нас багато планів і мрій, одна з них добитися від іспанського уряду нарахування додаткового балу за вивчення української мови. Це стане ва нагоді при вступі до іспанських вузів . Ця практика давно існує в Канаді і ми надіємося що зможемо реалізувати тут. Цієї ж думки дотримуються наші друзі з Світового Конгресу Українців, найвпливовішої організації української діаспори. На цьогорічних річних зборах СКУ в Мадриді однією з важливих тем була тема українських шкіл за кордоном і нам приємно що наші погляди збігаються з поглядами цього поважного об'єднання.
На протязі цього тижня я буду ставити відео з найяскравішими подіями в історії нашої школи. Тут урок музики від Руслани Лижичко, яка минулого року відвідала нашу школу, а також пісні виконані разом з Ніною Матвієнко і Катериною Бужинською. Багато цікавого ... Подумайте... Будемо раді Вам..

P.S. Більш детально про нашу школу ви можете дізнатися 19 вересня. Ми беремо участь в Fiesta de La Mercè , яка пройде наприкінці цього тиждня в Барселоні. Будемо на plaza Cataluña з 10.00, наш виступ заплановано о 17.30. .... До зустрічі.