Україна та Ізраїль проти терору та сепаратизму

Вівторок, 27 жовтня 2015 09:24 Автор  Israeli Friends of Ukraine
Оцініть матеріал!
(8 голосів)

«Україна та Ізраїль проти терору і сепаратизму» - під таким гаслом пройде мітинг на підтримку ізраїльтян. Захід здійснюється за підтримки ЦП "Патріот", Єврейської самооборони Києва, співголови «Парламентської групи дружби дружби Україна-Ізраїль» Борислава Розенблата, Єврейської сотні Майдану, і за участю БФ «Воля і єдність», Волинського реабілітаційного центру та інших українських громадських організацій.

Так, 1 листопада, о 13.30, в м Києві на Майдані Незалежності відбудеться мітинг, акція солідарності громадян України з народом Ізраїлю.

На мітингу виступлять: народний депутат і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, український журналіст і громадський діяч Юрій Бутусов, співголови «Парламентської групи дружби Україна - Ізраїль», народні депутати України Борислав Розенблат і Георгій Логвинський, адвокат Максим Баришніков, а також українські та ізраїльські активісти та волонтери.
До акції солідарності приєднається також Ярослав Малий - соліст групи «Мачете», співак і музикант, він заспіває кілька пісень на підтримку єврейського народу.

«У складний час, коли Україна потребувала підтримки світової спільноти, наші ізраїльські друзі - волонтери, і не тільки, підтримували і продовжують підтримувати нас, реально розуміючи, що значить, коли твій сусід - агресор. Зараз, коли біда прийшла і в будинок наших ізраїльських друзів, рідних і близьких, ми просто зобов'язані підтримати Ізраїль в цей непростий для нього час.

За останні 2 тижні в Ізраїлі сталося понад 20 терактів. Кількість поранених обчислюється сотнями. Є загиблі. Розстріляні батьки на очах 4 дітей ...

Коли біда прийшла в Україну, вони виходили на мітинги солідарності, тому що вони знали, на чиєму боці правда. Вони приймали наших поранених у лікарнях, забезпечували їх підтримкою і турботою, а також досі продовжують надсилати гуманітарну допомогу для українських дитячих будинків, госпіталів і усім, хто потребує підтримки в цей нелегкий час, а також допомагали бійцям ЗСУ та МВС екіпіровкою і кровоспинними засобами. Підтримаємо і ми Ізраїль! "- Таке звернення розмістили організатори мітингу на сторінці заходу.

Також активісти запланували написання дітьми найбільшого листи ізраїльським солдатам!

Оргкомітет мітингу
«Україна та Ізраїль проти терору та сепаратизму»