Запрошуємо молодих україномовних прозаїків прийняти участь у конкурсі імені Катрі Гриневич.

Вівторок, 03 листопада 2015 10:03 Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації запрошує юних та молодих представників діаспори прозаїків взяти участь у конкурсі!

Шановні батьки обдарованих дітей, а також творча україномовна молодь!

 Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації запрошує юних та молодих прозаїків взяти участь у конкурсі!

До конкурсу запрошуються таланти двох вікових категорій: молодшої (від 10 до 14 років) та старшої (від 15 до 18 років).

Роботи учасників Конкурсу мають відповідати вимогам до прозових жанрів (оповідання, казка, есе, новела, нарис).

Журі не розглядатиме робіт, друкованих раніше.

Конкурсні роботи друкуються у форматі А-4 (інтервал – 2, шрифт – 14 TimesNewRoman, надаються на електронних носіях (не більше  аркушів), CD-диски обов’язково підписані.

Роботи оцінюються за двадцятибальною шкалою (враховуються оригінальність, творче мислення, підхід до вибору жанру, композиція та ін.).

До робіт, на окремому аркуші, додаються інформаційні матеріали-відомості про автора (прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, домашня адреса, місце навчання, контактний телефон, електронна пошта, коротка творча біографія, якісна фотографія (підписана).

Роботи конкурсантів подаються на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або на адресу: 79005, Україна, м. Львів, вул. Винниченка 1, Львівська обласна бібліотека для дітей.

Термін подачі робіт – до кінця листопада 2015 року.

Переможці конкурсу визначаються журі у двох вікових категоріях (старшій та молодшій) за кількістю набраних балів.

Переможець, який набирає найбільшу кількість балів, нагороджується призом «Золоте перо».

У випадку рівної кількості балів кількох учасників переможцем у визначеній категорії є той, хто набрав більшість голосів членів журі. Учасник, який набрав меншу кількість голосів журі, нагороджується заохочувальним призом.

Переможці нагороджуються дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів і нагородними знаками.

Усі учасники Конкурсу на підставі рішення журі відзначаються подяками.

Урочисте нагородження переможців Конкурсу та відзначення його учасників відбувається у м. Винники (дата, час оголошуються додатково).

Твори переможців конкурсу журі рекомендує до друку в журналах «Світ дитини», «Сто талантів», «Дзвін», газетах «Високий замок», «Основа», для висвітлення у літературних передачах, програмах на радіо та телебаченні.

У разі зацікавленості взяти участь у конкурсі, а також для отримання додаткової інформації, прохання надіслати повідомлення на імейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ярославі Ваврисевич.

Бажаємо всім учасникам творчих здобутків!