SEE UKRAINE - побачити Україну в Ізраїлі

Четвер, 12 листопада 2015 12:50 Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Docudays UA вирушає у міжнародний тур. Перша зупинка 26-28 листопада 2015 року, Тель-Авів

Docudays UA разом з кінопроектом Museon запрошує Вас на показ українських документальних фільмів в Тель-Авіві (Ізраїль). У дні інформаційних воєн люди страждають від голоду інформації. Щоб віднайти надійне та істинне значення, для кращого розуміння ми намагаємося потрапити всередину кожного явища. Чи не є це метою документальних фільмів?

26-28 листопада 2015 буде показано десять фільмів ретельно відібраних  кураторами фестивалю документальних фільмів Docudays UA. Всі з них говорять різними кінематографічними мовами, але розповідають про одне - яка Україна: від вогненних барикад на Майдані (фільм Олександра Течинського, Олексія Солодунова, Дмитра Стойкова) до ідилічного існування пастухів Карпати (фільм Остапа Костюка), і від шахтарських диких святкувань ("День шахтаря" Гаеля Мокера) до життя майже в повній темряві, коли кожен день є героїчним вчинком (фільм Валентина Васяновича). Відкриття Фестивалю кращих українських документальних фільмів відбудеться  з відновленою версії шедевру  авангарду "Одинадцятий" рік (1928)  Дзиги Вертової  з саундтреком сучасного українського композитора Антона Костянтиновича Байбакова.

Щоб представити програму фільмів ізраїльської аудиторії до Тель-Авіва приїдуть гості з Києва: режисери Олександр Течинський і Остап Костюк, координатор програми фестивалю Вікторія Лещенко.

Ця програма є пілотним видання проекту "See Ukraine: Docudays UA on tour" Це "подорожуючий" фестиваль документальних фільмів про Україну, що дозволяє людям по всьому світу пізнавати країну через кіно та фотографію, спілкуватися з українськими режисерами, фотографами, громадськими активістами і журналістами, які намагатимуться додати додаткові контексти до подій, представленим в кіно, і розказати  про те, що відбувається в країні в даний час.

Проект Museon - це мандрівний кінотеатр з Ізраїлю. Він має на меті оновити забуті шедеври і представити новітні кінематографічні тенденції в різних жанрах: кіно-документалістики, кінематографічної музики, а також фільми молодих режисерів, студентських світових кінофестивалів, закриті покази, лекції, семінари, дискусії та кінематографічні вечірки.

Фільми демонструватимуться з англійськими субтитрами.

Семінар та дискусії буде бути перекладені на іврит.

https://www.facebook.com/events/1640665206199255/