З Днем Народження МАУ!!!

П'ятниця, 27 листопада 2015 06:33 Автор  Olena Ivanchuk
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

25 листопада Міжнародні авіалінії України відзначили 23 роки від дня свого заснування.

Посольство України в Ізраїлі вітає найкращого авіа-перевізника із днем народження!

Українське Посольство висловлює МАУ глибоку подяку за співпрацю, результатом якої є передача величезної кількості гуманітарної допомоги, зібраної ізраїльськими волонтерами, для українських військових, дитячих будинків, переміщених осіб; транспортування української літератури; безоплатне перевезення поранених на Майдані та в АТО; допомога в організації різноманітних культурно-мистецьких заходів в Ізраїлі. Саме завдяки підтримці українських авіаліній стали можливими такі проекти, як Фестиваль української культури в Ізраїлі, концерти до Дня Перемоги, подарунки на Святого Миколая вихованцям українських дитячих будинків, створення бібліотеки при Українському культурному центрі, Дні українського документального кіно та багато інших подій.

Ми щиро бажаємо Міжнародним авіалініям України безпечних і частих польотів, цікавих і різноманітних маршрутів, доброзичливих пасажирів та надійних партнерів! Керівництву і співробітникам МАУ зичимо нових досягнень, успіхів, добробуту та мирного неба!

Посольство сподівається, що і надалі співпраця дипустанови з МАУ буде поглиблюватися і сприяти розвитку дружніх відносин між Україною та Ізраїлем.