×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

Україна і Чехія запустять до новорічних свят прямий поїзд Київ - Прага

П'ятниця, 04 грудня 2015 12:53 Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Між українською і чеською столицями буде відновлено пряме залізничне сполучення.

Зокрема, буде додано окремий спальний вагон до потягів, що курсує по шляхах України - Чехія - Словаччина, оскільки час у дорозі з Києва до Праги становить ні багато, ні мало - 35,5 години, а назад - 31,5 години.

По ходу проходження вагон буде «чіплятися» за різні склади: в Україні спочатку №143 (Київ - Івано-Франківськ), потім у Львові - №108 (Одеса - Ужгород). Через Словаччину зупинки будуть здійснені в таких населених пунктах, як Острава, Богумін, Жиліна та Кошице. А вже в Чехії вагон проїде до місця призначення - Прагу - у складі потягу сполученням Прага - Гуменне.

З української столиці до Чехії можна буде відправитися з 13 грудня о 21:10 за місцевим часом, а з Праги виходити в 23:09. Ціна квитка буде починатися від 97 євро. Напередодні новорічних свят багато хто починає замислюватися про те, де і як незабутньо відсвяткувати Новий рік і Різдво, і не в останню чергу ці думки зв'язуються з європейськими країнами, зокрема, з Чехією. Що цілком природно: у цей період, наприклад, Прага перетворюється на справжню казку, в атмосферу якої хочуть зануритися багато туристів.

Джерело: http://ua.igotoworld.com/ru/news/479_zapustyat-pryamoy-poezd-kiev-praga.htm