В І Д О З В А ДО ЦІЛОГО С В І Т У -

Субота, 05 грудня 2015 17:30 Автор 
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Слово  від Антоніни Листопад

В І Д О З В А   ДО   ЦІЛОГО   С В І Т У -

ВІД УКРАЇНСЬКИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ-БІЖЕНЦІВ З ДОНБАСУ

                               « ТЕРИТОРІЯ - НОВИЙ СХІД»

OneLove

                                                                                                                             OneLife

                                                                                                                             OneTime

                Хіба можна збудувати Державу, якщо не нагодуєш голодного, не напоїш спраглого, не зодягнеш нагого, не поможеш недужому, не впустиш в дім подорожнього, не відвідаєш в’язня, не розвієш сумніви, не розрадиш сумного?!. Кожній людині потрібний, що найменше, хліб насущний і дах над головою… І праця, щоб заробити на той хліб. Кожній Державі потрібні справжні справедливі Закони. Однакові і для Президента, і для найбіднішого жебрака. Тоді тільки люди будуть ситі, зодягнені і жити у своїх власних домівках.

                Найбільше багатство у Світі – це моральність. Найстрашніша біда – це війна! Ніхто з нас, Українців, не сподівався війни. А вона увірвалася в наш Український Дім, як ураган. З того боку, з якого і уявити собі не могли. Аншлюс – загарбання Росією нашого Криму. Окупація Донбасу. Не Донбас розпочав війну – не Донбас! Війну розпочала Москва. Усіма огидними і підлими способами! Нафарширувала Луганську і Донецьку області своїми російськими провокаторами, озброївши їх навіть українськими псевдопаспортами. Зі смоленським акцентом! Збурення, підкупи, псевдореферендуми… Маріонетки, васали… І брехня, нагла кремлівська брехня! Інформаційна брехня на цілий Світ! Гумконвої - зі зброєю, танками і російськими солдатами під брезентом… Гради, урагани, буки – це такі військові зенітки… Так розпочинався Донбаський котел.

                Скоро два роки, як іде війна на Сході України. Жорстока, підступна і руйнівна гібридна війна – найстрашніша із воєн. Окупанти прагнуть лише попелу і крові… З Донбасу змушені були виїхати два мільйони людей, рятуючись від обстрілів і смертельної небезпеки. Півтора мільйона зареєстрованих переселенців і більше, ніж півмільйона – без реєстрації. Куди переселились ті два мільйони біженців і вигнанців? Так звані внутрішньо переміщені особи, як написано в нашій реєстраційній довідці. ВТО! Не дай, Боже, нікому с т а т и В Т О, не дай, Боже!

                Ми переселені – в нікуди… І ми – н і х т о! Держава покинула нас напризволяще: жінок, дітей, інвалідів, немічних і здорових, старих, малих – у с я к и х… І робить «пристойний» вигляд, що нас не існує зовсім. Можна на першій порі десь притулитися у знайомих на місяць-півтора. Але не на два роки! Можна перебути літо в якомусь хліві чи сараї. А – зимою?! Не можна орендувати житло за п’ять тисяч гривень, коли зарплата – дві тисячі. Два мільйони бездомних, безпритульних людей! Без домівок, без елементарного даху над головою. Де будемо ночувати завтра?!

                Немає ніякої Державної програми для переселенців, ні перспективи на забезпечення житлом. Лише копійчане начислення: чотириста гривень, на дитину і на пенсіонера – вісімсот. Навіть одежі зимової не купиш. Всі наші Звернення до Уряду і до всіх рівней Влади – безрезультатні.

                Ми – громадська організація Українських патріотів, які виїхали з окупованої території Донбасу і які не мислять свого життя поза Україною і ніколи не підуть жити під окупантами. Ми створили громадську організацію «Територія – Новий Схід». Ні, ми не виїхали за кордон. І не збираємося туди виїжджати. Ми об’єдналися заради того, щоб вижити на виселенні. І здобути собі нове життя і власне житло в Україні. Ми усі – Українські громадяни, вигнані ворогом з Донбасу. Розпочинаємо свій перший п р о е к т     «Сто сімей – сто будинків». Не можна змінити Світ, але кожну окремо взяту людину можна зробити щасливою.

   Наголошуємо, ми гуртуємо людей, які, справді, люблять нашу Україну. І не на словах, а на ділі. Нашу організацію очолює дуже віддана Україні людина – Віра Анатолівна Губанова, яка виїхала з Донецька. Життя змусило Віру стати волонтером і створити громадську організацію по захисту прав і свобод громадян України, які вимушені були покинути родичів, будинки, бізнес, роботу і які миттєво стали безхатченками і безробітними… Ми не можемо і надалі залишатися бездомними. Ми не можемо далі жити по чужих кутках у чужих людей. Аби зберегти свою людську гідність і не втратити ні Віри, ні Надії, ні Любови.

                І ми з м у ш е н і зараз простягнути руку, погляд, душу – за допомогою до Світу. Кожен збудований для нас будинок буде мати табличку, де вкажемо, хто і скільки на це благо-діяв. Про кожну надану нам копійку, долар, євро… - зобов’язуємося детально звітувати перед Благодійниками. У Церквах будуть списки з іменами і прізвищами наших Доброчинців, за яких ми будемо молити Господа-Бога із покоління в покоління…

                В Україні іде війна. Ця війна не тільки на Сході – ця війна в кожній Українській хаті. Ми щодня хоронимо наших загиблих синів, батьків, братів… По всій Україні! Волонтерство стало нашим Національним Подвигом! Фактично волонтери утримують нашу Українську Армію. На волонтерських руках - і лікування поранених і скалічених на війні, їхня реабілітація. Взяти ще на свої плечі – житлову проблему двох мільйонів біженців-переселенців волонтери уже просто не в змозі.

                Світе Милий, Дорогий Білий Світе! Звертаємось до Тебе за допомогою. Агове, Люди!!! Нам немає, де жити… Наші діти не мають навіть письмового столу, щоб вчити уроки. Ми, переселенці, не маємо ніякого Державного захисту. Ціни на все стрімко, як ніколи до того, - ростуть. Кожного дня – нові податки. Газ непосильно подорожчав в десятки разів! Уряд весь тягар війни поклав на спину своєму Народові. Революцію роблять романтики, а користуються плодами – негідники. Напевно, це – про нас, Українців! Ми ще живемо в нецивілізованому Світі. Хоча Українська нація за своєю натурою була цивілізованою завжди. То лише Правителі наші чомусь не прагнуть до Цивілізації. Бо Цивілізація – то справедливість. Це – справжня захищеність Людини. Це – впевненість у завтрашньому дні. В цивілізованій Державі – допомога потребуючим на першому плані. І там немає місця ні злодійству, ні корупції.

                А смертний гріх – то не лише вбивство. Смертний гріх – зневажити, образити сиріт, вдів, інвалідів, старих людей… Залишити людину без праці – це теж смертний гріх. Бо значить – обректи її на голодну смерть. Вигнати Людину з рідної оселі, зоставити без даху над головою, без її людського гнізда – смертний гріх. Саме над нами, переселенцями, і вчинено той с м е р т н и й гріх. Але у нас є одна перевага – ми не покинемо Рідної Землі. Хоч тої землі у нас зараз немає - навіть під землянку. Ми не виїдемо з України – бо тут наше Українське Небо. Ми не залишимо свого Дніпра – бо хто нас напоїть ж и в о ю водою?! І ми добре пам’ятаємо пророкування болгарської провидиці Ванги: - А твоя Україна – прекрасна. Ти навіть не уявляєш, яке у неї прекрасне майбутнє. –

                Світе, Добрі Люди,прилучайтеся до нас! Якщо Ви простягнете нам хоч одну крокву – то уже постане причілок нашої майбутньої оселі. Якщо Ви покладете хоч одну дошку до нашого даху – зведеться покрівля для знедолених. Якщо Ви хоч трохи зміцните нам Надію, - і за це ми будемо вдячні. А буде Хата – то Сади ми посадимо самі. І запросимо Вас – на яблука і на полуниці. Бо Рука Даруючого наповнюється знову і знову…

                Господи, прости нас, що просимо. Ти бачиш, що потребуємо цього у нашому безвихідді. Боже Милостивий, пошли нам Доброго Знака! Милостиві люди, озвіться до нас! Бо у нас усіх, нині сущих в цьому Світі - о д н а Любов і о д н е Життя. В о д н о м у Спільному Часі!

                              

Наша юридична адреса: 01135.м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 96/98, кв.75

Поштова адреса: 01001. Україна, м. Київ, а/с В-502

ЄДРПОУ 39572747, п/рах 26004210348891 у Ат «ПроКредит Банк»,м. Київ МФО 320984

Телефони – (098) 446 08 76, (095) 529 75 22

Email: new_[email protected] net       сайт: new-east. com.Ua

                                               УКРАЇНСЬКА ЗЕМЛЯ

І не зробиться темно.                 Не зайдеш у Фортецю.

І не зникне Весна.                       Не спорожниш Об’єм.

Не торкай мою Землю!               Не торкай моє Серце!

Бо священна вона.                       Своїм вибухом вб’є.

 

Не втомлюся кохати…                 Не зупиниш і Літа.

Не зімнеш Благодать.                 Не скоротиться Вік.

Не торкай мою Хату.                     Не торкай моє Світло.

В Хаті діточки сплять.                   Промінь – на Цілий Світ.

 

Не погасиш Свічада.                       І не зробиться темно.

Не посушиш Води.                           І не зникне Весна.

Не торкайся Розсади –                   Не торкай мою Землю.

Не для тебе Плоди.                           Бо священна вона!

 

І не вийдеш на Гору.

Не схолодиш Вогні.

Не торкай моє Море!

Бо утопишся в нім…

Секретар Громадської організації «Територія – Новий Схід» - Антоніна Листопад-Нікітіна, письменниця, яка виїхала з Краснодону на Луганщині в травні 2014 року. Член Національної Спілки письменників України. Лауреат премії імени Василя Стуса

Координати: Україна, 08200, Київська обл., місто Ірпінь, вул.. Українська, буд. 47/2, Антоніна Листопад-Нікітіна

Моб. (050) 69 58 640, (096) 46 17 895

Голова Громадської організації «Територія – Новий Схід»

Віра Губанова, за фахом - бухгалтер, виїхала з Донецька у червні 2014 року

Координати: Україна, 04086, м. Київ, вул., Олени Теліги, буд. 37а, кв. 51

Тел. (098) 446 08 76, (095) 529 75 22

АНТОНІНА ЛИСТОПАД

Україна,08200, Київська обл., місто Ірпінь, вул., Українська 47/2

Моб. 050 69 58 640, 096 46 17 895