Українська громада Греції збирає кошти на реанімобіль для медичного батальйону

Понеділок, 28 грудня 2015 09:10 Автор 
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Українська громада Греції оголосила про збір коштів на реанімобіль для медичного батальйону "Госпітальєри".

"Наш вибір впав на машину моделі Фолькваген Транпортер 4 ( VW T4 ) дизель, яка гідно зарекомендувала себе на фронтовому бездоріжжі, невибаглива до якості палива і мастил, легко піддається ремонту, оскільки запчастини доступні в Україні. Враховуючи ситуацію, яка стрімко розвивається на передовій, машина зараз буде вкрай потрібна", - повідомляють організатори.

Щоб придбати такий автомобіль необхідно зібрати близько 5000 євро.

"Чим в кращому стані буде машина, тим повноцінніше вона зможе довший час без поломок виконувати свої завдання, рятуючи кожен день життя Українських Солдат", - зауважують волонтери.

Реанімобіль буде без спецобладнання, оскільки вивезти повністю оснащений автомобіль з Європи майже неможливо. Тому з найелементарнішого спецобладнання потрібні монітор пацієнта, відсмоктувач, дефибрилятор, конвертер з 12 v на 220 v плюс звичайно медикаменти.

Друзі, долучайтеся! Разом допоможемо рятувати життя захисників рідної землі!

«Госпітальєри» — це добровольці-медики, що рятують життя наших військових на передовій. Ці відчайдушні люди, незважаючи на обстріли, ризикуючи власним життям, виїжджають за пораненими бійцями, економлячи їм дорогоцінні секунди життя.

Батальйон «Госпітальєри» Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» був заснований 18-річною дівчиною Яною Зінкевич. Зараз у «Госпітальєрів» понад сто добровольців. Хтось не покидає передову місяцями, а хтось краде тижневі відпустки за власний рахунок та приїздить туди, де гаряче, аби допомогти бодай на короткий час. Добровольці-медики цього підрозділу працюють по всій передовій. Люди, що здебільшого не мають медичної освіти, проте мають вдосталь завзяття. В минулому — програмісти, мистецтвознавці, професори, часом — просто «вільні художники», люди різного віку, з різним минулим і мотивацією, з різною філософією та вірою, кожен з яких — ненаписана книга.