Щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Середа, 30 грудня 2015 11:51 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Дорогі друзі – колеги, читачі, дописувачі та партнери!

Щиро вітаємо Вас з Новим Роком та світлим святом Різдва Христового!

Ось і добігає свого завершення 2015 рік.

Для нас рік, що минає, був складним і насиченим. Щодня ми творимо та пишемо для Вас, шановні читачі, намагаємось вкласти у кожен рядок свій хист і частинку серця. Надаємо інформаційну підтримку Вашим заходам, фестивалям та форумам. У цьому році Ви нам телефонували і писали листи, ділилися новинами і проблемами. Ми публікували Ваші листи, оприлюднювали Ваші думки, доносили до тисяч земляків з різних куточків світу Вашу позицію, раділи разом з Вами Вашим успіхам і досягненням. Дякуємо за довіру, щирість і небайдужість!

У 2016 році ми б хотіли втілити нові спільні проекти, а це неможливо без Вас, читачі, дописувачі та партнери. Ми будемо робити усе можливе, щоб наша робота залишала у Вас лише приємні враження. Наш дружній колектив завжди готовий до співпраці з Вами!

Запрошуємо усіх українців, незалежно від країни проживання, також бути дописувачами нашого порталу.

Бажаємо добра і злагоди Вашим родинам, міцного здоров’я, турботи один про одного, тепла, любові і порозуміння!

Бажаємо усім, щоб на Богом даній землі, в наших домівках та серцях назавжди оселився мир, а Різдвяна Зоря — об’єднала нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, благословляючи наші помисли і діла!

Найголовніше – бажаємо перемоги задля довгожданого миру і завершення протистояння в Україні, великої мудрості, мужності і рішучості задля цього! Нашим рідним українцям на окупованих територіях Криму, частин Донецької та Луганської областей бажаємо не втрачати надії і віри, знайте - ми з Вами!

Окремо вітаємо захисників рідної України, які зустрічають світле свято на передовій, а не у затишку своєї домівки.

Нехай Ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких, рідних та друзів. Щоб Ваші серця були зігріті любов’ю і теплом, радістю та Божим благословенням. Міцного здоров’я Вам, успіхів, надійного тилу та перемоги!

Друзі - бажаємо, щоб усі прикрощі і негаразди залишилися в році, що минає, а сподівання і мрії обов’язково здійснилися у новому.

Тільки разом нам під силу змінювати наше життя і світ навколо! Добра і щастя Вам!

З найкращими побажаннями,

колектив сайту української діаспори "Стожари"