×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2112

"Українці у Європі" - 16 країн, 10 000 км і лише 100 днів!

Вівторок, 17 травня 2016 09:11 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

14 травня 2016 року у Львові стартував благодійний велопробіг "Українці в Європі". Учасники велоподорожі подолають маршрут довжиною 10 тисяч км, траса буде проходити через 16 європейських країн. Головна мета пробігу - привернути увагу європейців до наслідків війни на сході України і зібрати кошти для постраждалих учасників АТО.

Зі Львова учасники велопробігу попрямують до польського міста Замость, потім до Варшави, звідти - в Прагу. Далі шлях буде вести до Німеччини, Нідерланди, Бельгію, Люксембург, Францію, Іспанію, Португалію, Монако, Італії, Словенії, Хорватії, Угорщини, Румунії та Молдови. Велопробіг "Українці в Європі" завершиться 24 серпня в Одесі, в день святкування 25-ї річниці незалежності України.

16 травня 2016 року українські велосипедисти вже побували у Любліні, 18-19 очікуються у Варшаві, 22 травня - у Вроцлаві.

Участь у велопробігу "Українці в Європі" приймають колишні учасники АТО і спортсмени, за підтримки "Київського міського союзу ветеранів АТО", Товариства друзів України і МЗС України.

Мета велопробігу є:

- Покращення іміджу України в Європі;
- Підтримка тих, хто постраждав в результаті війни на Донбасі;
- Привертання уваги української та світової спільноти до проблеми реабілітації ветеранів АТО;

- Вирішення конкретних проблем: закупівля необхідного медичного обладнання, реабілітація поранених та допомога сім’ям загиблих;
- Збір коштів на вище вказані цілі;
- Зустрічі з українськими діаспорами в містах маршруту вело пробігу;
- Популяризація активного способу життя;
- Відновлення довіри населення до благодійності.

УВКР просить долучитися до реалізації проекту, а саме:

- допомогти там де проходитиме маршрут велопробігу «Українці в Європі» для проведення презентації проекту, а також показу документальних фільмів про війну на українському Донбасі.
сприяти у питаннях з харчуванням та забезпеченні житлом (ночівля, відпочинок) в містах маршруту вело пробігу для 10 учасників вело пробігу, сприяння у вирішенні інших побутових та організаційних питань);