З нагоди Дня України, в італійському Парламенті проходить виставка "МУЗА - ЖИТТЯ"

Понеділок, 30 травня 2016 05:05 Автор 
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

З нагоди Дня України в італійському Парламенті, при Посольстві України в Італії відкрилася виставка робіт українських митців за покликом серця і саперів за фахом Сергія Шевцова та Станіслава Перлина. Виставка проходить під назвою "МУЗА - ЖИТТЯ". Метою цієї виставки є красномовна демонстрація факту що українці - це миролюбива нація, і що навіть самі мужні і суворі її представники прагнуть саме миру і спокою.... Виставка триватиме декілька тижнів, і всі гості Посольства та офіційні лиця зможуть помилуватися її експонатами. Також її відвідають і італійські урядовці.

Події останніх років нанесли незгладний відбиток на душі кожного з нас. Біль, Горе і Смерть так чи інакше торкнулися своєю безжалісною рукою кожної родини. Деяких війна зламала, деяким дала нові сили та натхнення на подальшу боротьбу. І якщо для когось протистояння смерті - є випробуванням долі, то для деяких – це зміст життя, це їх сьогодення.

Автори картин цієї виставки – це художники, натхненням яких є постійна боротьба зі смертю. Це сапери, справжні професіонали, що живуть «на лезі ножа» і постійно відточують свою майстерність по розмінуванню на Сході нашої держави, на фронтових дорогах і визволених територіях. Тільки подивившись смерті в очі – починаєш по-справжньому цінити кожну мить. Це і проходить червоною ниткою у всій їх творчості. Адже їх Муза – це і є саме Життя.

20160527 100407Сергій Шевцов народився в Харкові. Закінчив Київське суворовське училище. Потім Харьківське гвардійске вище танкове командне училище. Зараз працює керівником вибухово-технічного відділу одного з підрозділів м.Харкова. Сергій поділився з нами:

"При високому рівні психологічно-емоційного навантаження, писати для мене - це як самозахист від депресивного стану і настрою. Мистецтво заставляє думки рухатися в іншому напрямку, відволікає від суму та приносить задоволення. Як правило це буває після постійного важкого перенапруження.’’
     

По работі Сергію приходиться займатися психологічними дослідженнями і навіть працювати з екстрасенсами. Може саме тому він захопився езотеричними течіями, зацікавився символами Рейки, мандалами і т.п.

- ‘’Це наклало відбиток на мої роботи’’. – продовжує Сергій Шевцов. – ‘’Тому я стараюсь їх робити «заряженими» на позитив - удачу, здоров’я, захист від нечистої сили...  Це в основному подарунки – обереги для друзів.’’
       

FB IMG 1464350664195Станіслав Перлин – полковник МВС, більш ніж 25 років служить народу України в системі, основними задачами якої є боротьба із злочинністю,захист та безпека громадян. Писати почав років шість тому.  Художник розповідає:
‘’Пишу як в піднесеному настрої, так і у депресії. Обидва стани діють поштовх, тему та надихають на творчість. Теми бувають різними : як побачене на вулиці, так і видумане... Картини надані для виставки – продажу це сюжети створені мною. Нажаль, я не був ніколи в цих містах, хоча дуже люблю море, чайки, маяки. Я люблю світ у всій його різнобарвній і неповторній красі!!’’  

Виставка відображує в собі найінтимніші прагнення кожного з нас і всього нашого народу в цілому. Роботами наймужніших її представників, що добре знають ціну життя, говоримо світу:
Ми прагнему МИРУ!  Життя – це найцінніший скарб , даний нам у користування. Бережіть його.

Художники любязно надали свої роботи Благодійному Фонду ”HALP ARMY” м.Харкова для аукциону на користь допомоги армії. Перед тим, як потрапити до приватних колекцій, українські волонтери вирішили показати їх широкому загалу.

До цієї ініціативи долучилися активісти Італії - відомий український волонтер Гастарбайтер ді Паче та Європейська Асоціація Італія - Україна Майдан.

Всі бажаючі можуть долучитися до благодійного аукциону онлайн

ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ЗМІНИТИ СВІТ!

 


автор: Alesya Tataryn