У Вінниці відбудеться Форум української молоді діаспори "Вінниця 2016"

П'ятниця, 29 липня 2016 08:09 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Нагадуємо, що триває реєстрація на Форум Української молоді діаспори, організований з ініціативи Свiтoвого Конґресу Украïнських Молoдiжних Органiзацiй, який відбудеться  22-27 серпня 2016 р. у місті Вінниця. До участі у Форумі запрошуються представники української молоді з різних країн світу та України.

22-27 серпня 2016 року до Вінниці з’їдеться українська молодь з багатьох країн світу для участі у Форумі української молоді діаспори "Вінниця-2016" (ФУМД).


У ФУМД візьмуть участь учасники з близько 30 країн світу: Румунiï, Естонії, Греції, Литви, Латвії, Польщі, Канади, Аргентини, Казахстану, Чехiï, Нідерландiв, Іспанiï, Фінляндії, Словаччини, Угорщини, Сербiï, Португалії, Італії, Франції, Молдови, Російської Федерації та ін.

Офіційне відкриття відбудеться 22 серпня 2016 року у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського за участю представників свiтoвoгo українства, діаспорних організацій, державних структур України, євродепутатів, українських політиків, громадських i культурних дiячiв з України, а також мoлoдi дiаспoри та Украïни", - йдеться у повідомленні. 

23 серпня 2016 року у рамках програми Річних Зборів Світового конгресу українських молодіжних організацій та ФУМД "Вінниця 2016" вiдбудеться робота в наступних тематичних сесіях:

1. “Основні напрямки та розвиток молодіжного руху в діаспорі“

2. “Інформаційно-комунікаційний потенціал світового українства“ 

3. “Залучення інвестицій через співпрацю з діаспорою та розвиток економіки України“

4. “Збереження національної ідентичності молоді діаспори через культурно-освітню призму“

Неофіційна частина форуму складатиметься з різноманітних тренінгів, майстер-класів та неформальних зустрічей для молоді діаспори віку 18-30 років у період з 24-27 серпня 2016 року, де буде можливість навчитись використовувати новітні технології, тренди, використання власних ресурсів, комунікації, та багато чого що пригодиться для розвитку молодих лідерів.

У рамках програми ФУМД також планується різноманітна культурна програма – "Дiаспора Фест", а 27 серпня – завершальний концерт за участю сучасних митців та гуртів з України та діаспори. 

Участь у заходах візьме керівництво Світового та Європейського Конгресу Українців, українські міністри та заступники міністрів, депутати Верховної ради України, міжнародні експерти, громадські та культурні діячі, підприємці, представники областей.

Цьогорічний Форум української молоді діаспори вперше відбудеться в центральній частині України. У попередні роки Форуми були проведені у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську та Одесі.

Організатором Форуму виступає Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької міської ради.

Реєстрація для учасників закордоном відкрита в інтернеті http://fumd.skumo.org

За додатковою інформацією звертайтеся на адрес Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Слідкуйте за інформацією тут: https://www.facebook.com/events/1612464492401069/