Українська діаспора в США запрошує дітей Героїв-захисників на відпочинок до "Червоної калини"

Середа, 21 вересня 2016 06:57 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українська діаспора в США оголошує набір дітей полеглих та поранених захисників України на 2-й термін програми психологічної реабілітації ” Покоління Майбутнього”.

Програма “Покоління Майбутнього” відбуватиметься з 21 жовтня по 05 листопада 2016 року на базі санаторію "Червона калина"  Рівненської області України.

Для реабілітації дітей-сиріт запрошено дитячих психологів, вихователів-вчителів з української  та англійської мов, які погодились допомогти і доглядати та проводити заняття за дітьми безкоштовно. Всі діти пройдуть повний курс медичного обстеження та при необхідності лікування. Також планується зустріч з письменниками,  добровольцями , волонтерами, спортсменами.

Як зазначає волонтер-координатор  Лариса  Борисівна  Кадуріна (філолог викладач чеської мови , яка працює В Києво-Могилянській Академії), - "Програма реабілітації дітей- сиріт  побудована виключно на волонтерстві. Ми  стараємось і вже залучили дипломованих спеціалістів до нашої  програми . Для реабілітації дітей-сиріт ми запросили дитячих психологів,  вихователів - вчителів з української  та англійської мови, які погодились допомогти і доглядати та проводити заняття за дітьми безкоштовно. Також плануємо зустріч з письменниками,  добровольцями  ДУКу , розглядаємо можливісь пороведення занять з гімнастики   і т.д.  Ми будемо раді, якщо  Ви  також зможете долучитися і допомогти створити програму  для  дітей-сиріт. Все побудовано виключно на ініціативі та доброчинності. Волонтери, які приймають учась беруть відпустки  і тратять  власний час та кошти для приїду та  навчання дітей загиблих героїв без жодних компенсацій також".
"Волонтери-спонсори, (фактично займаються волонтерством тільки 2-і особи) не тільки працюють без жодної компенсації, але також жертвують постійно  і свої кошти та час для збору та організації допомоги. На жаль в  нас фізично не вистачає часу допомогти вирішити та організувати всі  поточні проблеми та деталі  поїздки. Тому, п
росимо Вас з розумінням віднестись до проекту, адже все побудовано на громадській ініціативі і ми не можемо надавати  жодних гарантій в програмі розваг, занять, страхування і т.д.  Ми тільки  оплачуємо  відпочинок та стараємось створити найкращу атмосферу для реабілітації", - підкреслила Лариса  Борисівна  Кадуріна.

Перелік документів, які потрібно якнайшвидше подати для включення до списку:

1)        Копію свідоцтва про народження дитини;
2)        Копію першої та другої сторінки паспорту мами або офіційного опікуна;
3)        Свідоцтво про загибель/поранення батька ( + довідку, Наказ Міністерства оборони або інші документи);
4)        3 фото дитини (як на паспорт, приблизно 3х4 см) з ім'ям та прізвищем на зворотньому боці;
5)        Заповнену аплікацію для реєстрації в програмі та правила поведінки з підписом матері/опікуна і дитини.

6)         Санаторно-курортна карта (форма N 072/о), яку видає дільничний педіатр.


       Окрім того, будь-який санаторій чи табір ОБОВ’ЯЗКОВО  вимагає  санаторно-курортну карту або медичну довідку, яку можна отримати у дільничого лікаря поліклініки за місцем проживання. При відсутності санаторно-курортної карти призначається обов’язковий комплекс платних обстежень за рахунок батьків (приблизно 150,00 грн.) Див. на сайті «Червоної калини» Перелік лікувальних процедур, що надаються в санаторії.
Прошу також за тиждень до від»їзду отримати у дільничого лікаря (педіатра)  медичну довідку про стан здоров'я та щеплення від хвороб.  
Всі документи можна надсилати поштою на адресу:  
  м. Київ  04070
  вул. Сковороди 2,
  9 корпус (бурса) Києво-Могилянської академії, кім. 20
  Кадуріна Лариса  Борисівна
  або на електронну скриньку: е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..uа

Будь-ласка, перегляньте деталі та поділіться з друзями в котрих діти потребують реабілітації