×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

Зустрічайте: Катерина Бабкіна. Літературні читання та живе спілкування в Ізраїлі

П'ятниця, 30 вересня 2016 08:38 Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

9 жовтня о 19.00 в Українському культурному центрі в Ізраїлі відбудеться творчий вечір однієї з найвідоміших українських письменниць, колумніста, сценариста, драматурга Катерини Бабкіної.

Катерина Бабкіна є авторкою поетичних книг “Вогні святого Ельма”,“Гірчиця” та “Знеболювальне і снодійне”, збірок оповідань “Щасливі голі люди”, “Лілу після тебе” та роману “Соня” і дитячих повістей “Гарбузовий рік” та “Шапочка і кит”. Її тексти перекладено польською, німецькою, англійською, шведською, французькою, чеською, румунською та російською мовами, п’єси за її текстами ставилися в Києві, Відні та Женеві.

Під час зустрічі можна буде придбати книги Катерини Бабкіної, почути читання віршів та прози для дітей та дорослих, поставити запитання, отримати автограф і пообійматися.

На вечорі також відбудеться відкриття фотовиставки «Передай далі: Ми єдині в любові до України», що представить роботи вихованців творчої студії «Юні фотоаматори» з міста Буча, Київської області. Під час заходу заплановано проведення відео-моста із Бучею.

Захід відбудеться за адресою: вул. Ніцана 15А (приміщення Матнас), Бат-Ям.

Долучитись до заходу можна тут