Стартував дитячий міжнародний проект «Діти просять миру»

Понеділок, 03 жовтня 2016 08:41 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

1 жовтня 2016 року в Грузії стартував дитячий міжнародний проект «Діти просять миру»

Мета проекту полягає у сприянні налагодженню миру в Україні та світі,  а також у підтримці розвитку талановитих дітей із зони АТО та можливості подальшої співпраці з дітьми і молоддю різних країн світу та організації в майбутньому спільних навчально-оздоровчих таборів, культурно-мистецьких фестивалів та конкурсів, спортивних змагань, міжнародних грантових проектів.

За словами засновника ГС «Промінь Україна» Дмитра Банаха цей проект впродовж року  заплановано реалізувати в багатьох країнах світу і налагодити більш масштабнішу співпрацю дітей та молоді України з своїми однолітками з інших країн, а також зробити все можливе, щоб в Україні та світі  завжди був мир.

В ході реалізації проекту учасники матимуть насичену і цікаву програму. Разом з дітьми різних країн світу братимуть участь у різноманітних заходах на тему миру та розвитку дитячих і молодіжних талантів.

Презентаторами проекту від України будуть талановиті діти із зони АТО, які є переможцями різних конкурсів та заходів культурно-мистецького спрямування.

Реалізація проекту відбуватиметься за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій та всіх партнерів ГС «Промінь Україна».

Українську делегацію в Грузії очолив депутат Верховної Ради України Дмитро Лубінець, який разом із дітьми презентуватиме цей проект та домовлятиметься про подальшу співпрацю освітніх і культурно-мистецьких закладів в Грузії із подібними установами в Донецькій області.

Повернуться діти з Грузії наступного тижня і разом з організаторами презентують сам проект у Верховній Раді України.

Координувати весь проект буде засновниця журналу «БізнесWoman», генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк, яка має великий досвід у реалізації міжнародних соціальних проектів і обіцяє, що саме цей проект, суттєво допоможе підтримати та розвинути талановитих діток із зони АТО та позитивно репрезентує Україну в світі.

Організатори висловлюють слова вдячності за підтримку у старті проекту та допомозі у його реалізації в Грузії: Міністерству молоді та спорту України, Світовому конгресу українських молодіжних організацій, ГО «Грузинсько-український культурно-мистецький центр», Посольству України в Грузії, Асоціації платників податків в Україні, Аналітичному центру міжнаціонального співробітництва і консультацій, «Країні чудес», Офісу державного міністра Грузії з питань діаспори, Міністерству спорту і закордонних справ Грузії, центру розвитку та творчості «Art BOOM GЕ», ГО «Світове українство», журналу БізнесWoman, БФ «Подоляни», МБО «Благодійний фонд Долини», ТМ Кукузаврики, ГО «Промінь Волноваха», ТзОВ «ТІН ІМПЕКС», товариству «Українсько-Грецька Думка», «Європейській школі», Асоціаціі Української Молоді в Республіці Молдова «Злагода», Спілці української молоді Румунії.

Та запрошують до співпраці всіх, кому цікавий розвиток та репрезентація України в світі через талановитих українських дітей та міжнародні соціальні проекти.

Джерело: promin-ua.org