Запрошуємо на VI Міжнародний фестиваль творчості української молоді «Балтійські зорі»

Вівторок, 18 жовтня 2016 06:06 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(6 голосів)

29 - 30 жовтня в Ризі відбудеться Міжнародний фестиваль творчості української молоді «Балтійські зорі». фестиваль пройде вже вшосте

В Фестивалі приймуть участь солісти і колективи з України, Естонії, Латвії. Чекаємо гостей з Литви і Німеччини. Україна буде представлена колективами і солістами з Харкова, Одеси, Дніпра, Львoвa, Закарпаття.

Bиступлять: Зразковий танцювальний ансамбль «Торнадо» (м. Харків), ансамбль «Потоки» та театр-студія «Золотий ключик» (м. Дніпро). «Потоки», «Торнадо» та «Золотий ключик» є постійними учасниками різних міжнародних фестивалів та конкурсів.

«Торнадо» вже є постійним та почесним учасником Фестивалю «Балтійські зорі». У цьому році ансамбль «Торнадо», підготував для гостей Фестивалю спеціальну програму своїх виступів. А сцену Фестиваля прикрашатиме 5 метровий рушник, вишитий українцями Латвії.

В Фестивалі прийме участь Ризька україська школа, солісти і колективи з Латвії. На гостей Фестивалю чекаює не тільки захоплююча концертна програма та виступи учасників, а й майстер класи, демонстрація старовинних народних костюмів, зустрічі з письменниками. На Фестивалі будуть виступати також виконавці та солісти із України.

Із Естонії на Фестиваль приїде молодіжний ансамбль «Cantus», під керівництвом Олесі Літневської. Олеся неодноразова  учасниця фестивалів, які організовував Український центр молоді та дітей в Латвії.  Раніше вона виступала як солістка, а зараз Олеся керує талановитим молодіжним ансамлем «Cantus».

Організатори фестивалю: Український центр молоді та дітей в Латвії.

Підтримують: Культурний центр "Ільгуціемс"; Товариство підтримки України; Конгрес українців Естонії; Портал української діаспори "Стожари".

Програма фестивалю:

29.10 17.00 - Відкриття фестивалю

30.10 13.00-Майстер класи, зустріч з письменниками, демонстрація українських старовинних костюмів. 16.00 - Концерт учасників фестивалю з Риги, Культурний центр «Ільгуціемс», вул. Лідоню, 27, к.2

31.10-2.11 - Концерт учасників на круїзному кораблі "Ізабелле" Рига-Стокгольм-Рига

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається