Світлої пам'яті Івана Галабурди, одного з засновників українського суспільно-громадсько-політичного життя в Бельгії

Субота, 22 жовтня 2016 17:46 Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Колектив порталу української діаспори "Стожари" висловлює щире співчуття редактору з Австралії пані Марічці Галабурді-Чигрин з приводу тяжкої, невимовної втрати – смерті її тата Івана Галабурди. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль втрати тата.

З глибоким смутком сприйняли звістку про передчасну смерть справжнього патріота України Івана Галабурди. На 91-му році пішла з життя людина, чий внесок у розбудову українського суспільно-громадсько-політичного життя в Бельгії, важко переоцінити.

Іван Галабурда пройшов нелегкий життєвий шлях, але залишився відданим і чесним патріотом України. Він був першим серед тих, хто відроджував рідну мову, звичаї, традиції нашого народу в Бельгії. Іван Галабурда був нетільки відомий в українському суспільстві, але і бельгійсько-флямандській громаді. Він був провідним тенором в зібраному громадському хорі «Боян», хорі «Тисячоліття» українскої спільноти. Був провідним діячем в Спілці Української Молоді (перший голова осередку) Звартбергу, в Управах. Був головою Українського допомогового Комітету УДК - переіменованого кілька років тому на Товариство Українців Бельгії. Був одним з перших будівельників відпочинкової оселі українців Бельгії «Франкополе». Він зробив багато для української громади!

Схиляємо голови в скорботі разом із рідними та друзями.

У ці дні сумує вся Ваша родина, українські патріоти, сумує українська діаспора, яку він так любив. Розуміємо, як тяжко змиритися рідним та друзям з цим непоправним горем. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами та підтримуємо Вас у годину скорботи.

Світла пам’ять про нього залишиться у серцях тих, хто його знав. Його добрі діла продовжать своє життя в його дітях та онуках.