Wizz Air запустив нові напрямки з України

Середа, 10 липня 2013 08:52 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Літаки авіакомпанії Wizz Air будуть літати до Вільнюса та Софії з Києва, а до Дортмунда з Донецька.

Лоукост Wizz Air Україна 6 липня виконав перельоти за трьома новими маршрутами - Київ-Вільнюс, Київ-Софія та Донецьк-Дортмунд. Квитки на вказані рейси продаються за ціною від 309 грн.

На даний час маршрутна мережа Візз Ейр Україна налічує 27 лоукост напрямки з чотирьох українських аеропортів.

Візз Ейр Україна з жовтня 2013 року планує експлуатувати чотири повітряних судна Airbus A320 і виконувати рейси з п'яти українських аеропортів за 26 напрямами до 11 країн.

Нагадаємо, раніше Wizz Air скоротила частотність київських рейсів до Грузії. З 5 липня скасовуються польоти по вівторках і суботах (перевізник літав за цим маршрутом щодня). Також з семи до п'яти рейсів на тиждень скоротяться польоти з Києва до Мілана.

Wizz Air також скоротила польоти і на нових рейсах. На початку липня компанія почне літати з Києва до Вільнюса і Софію. Але замість чотирьох рейсів на тиждень до Вільнюса виконуватимуться тільки два. У Софію Wizz Air літатиме два рази на тиждень замість запланованих трьох рейсів.

Також компанія з 5 липня припинила обслуговування лінії Київ (Жуляни)-Сімферополь. Останній рейс до Сімферополя відбувся 4 липня.

За даними Державіаслужби, в період з січня по березень Wizz Air займала 8,1% українського ринку авіаперевезень (питома вага регулярних рейсів всіх low-cost-компаній - 18,7%).