×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2112

Запрошуємо на Дні Києва у Тель-Авіві!

Четвер, 15 грудня 2016 09:10 Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Друзі! Хто ще не бував у Києві, або хто вже бував, запрошуємо відвідати 16 грудня 2016 року перші Дні Києва у Тель-Авіві. 

Дні Києва в Тель-Авіві організовано муніципалітетом м.Києва за підтримки муніципалітету Тель-Авіва і Посольства України в Ізраїлі за участю Ізраїльського фольклорного театру. 

У  п'ятницю, 16 грудня  з 10:00 до 15:00 до музейного комплексу Старої залізничної станції (Мітхо а-Тахана) запрошуємо всіх, хто хоче згадати минуле і дізнатися про сучасне життя Києва!
Спеціально для вас: ярмарок українських товарів і гастрономії, фотовиставка «Київ - нова і стара столиця України», а також страви національної української кухні.
З традиціями і особливостями самого древнього і великого міста України ближче можна буде познайомитися у стенду «Київ - туристичний»,
Зануритися в неповторну атмосферу свята допоможуть учасники популярні українські артисти.
Спеціальний гість свята - заступник голови Київської міської адміністрації А. Резніков.
Поруч з комплексом Старої залізничної станції. в готелі Dan Panorama Tel Aviv семінар-презентація Київ туристичний за участю українських і ізраїльських тур-операторів. З київської сторони будуть представлені оператори «Київський супутник», «Арктур», мережа Premier Hotels Group, Hermes, Pan Ukraineі компанія «Міжнародні Авіалінії України».

Чекаємо на всіх! Буде цікаво, весело і смачно!

Детальніша інформація для відвідувачів та учасників за посиланням