#Norge Ніна Хаґен: норвезький діалог

П'ятниця, 05 травня 2017 07:04 Автор  Ніна Хаґен
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сьогодні мала можливість потрапити до нашого Посольства України в Королівстві Норвегія на зустріч з народними депутатами України.

Кількість місць була обмежена..., але пощастило. Я говорила про Українська школа «Еллісів» в Осло / Den Ukrainske skolen «Ellisiv» i Oslo та Пласт в Осло, про учнів наших, про МІОК - Iryna Kluchkovska Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою, який найвагоміше допомагає нам та всьому українському шкільництву за кордоном;

Говорили про перевезення гуманітарної допомоги в Україну. То ж Tetiana SoloveiArnstein TranøySverre Toverud звертайся з листом до цих депутатів - допоможуть з документами для перетину кордону.

Виступав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Норвегії Вячеслав Яцюк Viacheslav Yatsiuk та консул Oleg Grabovetskyy.

Слухали депутатів: Миколу Величковича (заступник Міністра внутрішніх справ України), Володимира Парасюка (активіст Євромайдану), Корнат Ігор, Ігора Гузь (заступник голови комітету Верховної Ради України у закордонних справах), Ігора Алексєєва (заступник Міністра юстиції України), Оксана Юринець (голова підкомітету з питань співробітництва між Україною та країнами ЄС). Галицько/Волинські депутати налагоджують співпрацю з норвезькими колегами та просувають україно-скандинавську дружбу в Осло.

Оксана Юринець сказала : Куди б не їхала намагаюся зустрітися з закордонними українцями. Де би ці зустрічі не були - їх завжди пронизує однаковий настрій: тепло і душевність.

Дякую послу Вячеславу Яцюку та Посольству України в Королівстві Норвегія за можливість знову пережити ці відчуття!

Тетяна Соловей з півночі Норвегії (Tetiana Solovei)  Storfjord, Norge:

Щиро дякую, що не забуваєте про нас, але з документами ми наразі не маємо якихось великих не вирішальних проблем. Нам якраз більше не вистачає фінансування.

Ми вже отримували пропозицію, що до співпраці з Міністерством внутрішніх справ. При всій повазі ми хотіли б допомагати тим верствам населення, яким ніхто інший не хоче допомагати.

А Міністерство внутрішніх справ хоче спрямовувати допомогу лише Національній гвардії та сім'ям поліціянтів. Я нічого не маю проти них, але й вважаю, що допомога потрібна не лише їм, а й іншим.