Українець про роботу офіціанта в Америці

Вівторок, 23 травня 2017 07:45 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Ігор Руденко переїхав у Нью-Йорк близько півроку тому. Фото: facebook Ігор Руденко переїхав у Нью-Йорк близько півроку тому. Фото: facebook

Щоб потрапити на роботу в кафе або ресторан треба мінімальне знання англійської мови. В день можу заробити від 3000 до 5000 тисяч гривень. Працювати доводиться майже без вихідних. 

Про це розповідає українець, 27-річний Ігор Руденко, котрий переїхав в Америку близько півроку тому, - повідомляє Gazeta.ua

"Вперше в Штати потрапив за програмою обміну. Потім ще два рази їздив як турист. В мене сестра тут живе більше 10 років. Першу роботу отримав через друзів сестри. Почав працювати на будівництві. Потім потрапив на роботу в "Темераріо". Це мексиканський ресторан. Пропрацював там приблизно 3 місяці басером, збирав посуд зі столів. В день можу заробити від 120 до 180 доларів. Працювати доводиться до шести днів на тиждень. Роботодавці наймають людей навіть з мінімальним знанням мови. Зараз на життя заробляю офіціантом і басером в одному і тому ж ресторані. Офіціантом заробляю більше, аніж збирачем посуду".

Молодий чоловік каже, що двокімнатна квартира в Нью-Йорку буде коштувати $1500 на місяць. Живе разом з сестрою та її сім'єю.

"Я живу в Бенсонхьорст. Це італійський район, де мешкають дуже багато українців. За одну кімнату плачу $500 на місяць. По мірках Нью-Йорка це дуже дешево. Приблизно $100 на тиждень витрачаю на їжу. Сніданок в даунтауні обійдеться в $11-20. Щоб зекономити, краще готувати вдома".

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається