Поліція Києва затримала грабіжника банків, який залишав касирам шоколадки

Середа, 05 липня 2017 19:59 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Києві співробітники правоохоронних органів затримали серійного грабіжника банків, який протягом 10 років грабував фінансові установи.

Про це на сторінці у Facebook повідомив заступник голови Національної поліції України - начальник Головного управління Національної поліції в м. Києві Андрій Крищенко.

"Поставили крапку в "роботі" серійного розбійника на банки. За десять років зловмисник скоїв більше десятка таких злочинів: був обережним і спокійним, демонстрував зброю, але ніколи її не застосовував. Щоби компенсувати стрес касирів - залишав солодощі... Сам же зізнається у вчиненні 30-ти, тож попереду ще багато роботи", - наголосив Крищенко.

Разом з тим, сам серійний грабіжник банків Владислав Іваницький розповів, що залишав співробітникам банків шоколад тому, що він допомагає боротися зі стресом. Також він стверджує, що більшу частину награбованого роздав людям. Про це Іваницький сказав на суді. 

Чоловік - 1967 року народження, притягався до кримінальної відповідальності на початку 80-х, коли був неповнолітнім. Працював на кількох роботах, у тому числі був на заробітках за кордоном. Також поліція дізналася, що він працював у сфері реклами та мав власну фірму.

"У нього була  фірмова деталь - він залишав або шоколад, або якісь цукерки, щоб трохи касирам. За його словами, він скоїв понад 30 злочинів і не тільки в Києві. Ми обґрунтовано доводимо скоєння 14 розбійних нападів упродовж 10 років", - заначив головний столичний поліцейський.

Виявилося, що грабіжник ретельно готувався до злочинів: він обирав банки без охорони, діяв обачно, проводив попередню розвідку, не використовував мобільний, закривав обличчя, використовував капелюхи та окуляри.

Грабіжник заявив правоохоронцям, що витрачав частину коштів на благодійність. Робота щодо нього тривала майже півтора роки.

Під час затримання в чоловіка вилучили пістолет.