Неймовірні факти про невидимий зв’язок між матір’ю і сином

Середа, 12 вересня 2018 12:05 Автор  Ніна Петриківська
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Любов сина до матері ніколи не згасає, але протягом життя вона змінюється в міру того, як дитина росте, набуває життєвого досвіду і особливі, тільки йому властиві, риси.

З її любов`ю не зрівняється ніяка інша. Ма­ти знає, наскільки міцний, який унікальний її зв`язок із си­ном, навіть як­що не го­во­рить про це вго­лос або на сло­вах применшує йо­го зна­чен­ня. Во­на - за ви­зна­чен­ням - пер­ша жінка в житті сво­го ма­лень­ко­го чоловіка!

Відносини між матір’ю і сином це тонка грань між жіночим прагненням до опіки і піклування та чоловічим до самостійності. Головні помилки лежать в області психологічних побоювань матері, що з сином щось трапиться. Однак треба розуміти, що з сином має «щось трапитися»: буде це падіння з велосипеда або вулична бійка. За цих обставин формується особистість дитини та її подальше ставлення до серйозніших ситуацій. Тому з самого народження сина жінці важливо зрозуміти, як не зіпсувати синові життя особистими проблемами.

Саме від матері син дізнається, що розумно бути обережним. Він буде продумувати свої дії і вчитися відповідальності з самого раннього віку. У люблячої матері син виросте більш відповідальним і зрілим.

Доведено, що у синів, у яких сильний зв’язок з матір’ю, розвивається більше почуття відповідальності. Вони зазвичай добре розбираються в тому, що роблять, і мають більш високий коефіцієнт успіху.

Було проведено безліч досліджень, в яких зроблено висновок про те, що дитина успадкує свій інтелект від своєї матері, через що їх зв’язок глибший.

Те, що син дізнається від своєї матері, він передасть своєму синові і / або дочці. Мати навчить сина терпінню, теплоті, великодушності, співчуття, любові і багато чому іншому. Це залишиться з ним до кінця його життя, і він передасть це своїм дітям.

У порівнянні з чоловіками жінки зазвичай краще висловлюють себе і розуміють міжособистісні комунікації з іншими.

Вони є хорошими зразками для наслідування, коли справа доходить до навичок спілкування. Коли у сина тісний зв’язок з його матір’ю, вона передасть ці риси йому.

Син спостерігає за тим, як мати реагує на події і як поводиться в повсякденних ситуаціях. За її образом і подобою син вивчає різні способи подолання розбіжностей в житті.

У хлопчика розвивається емпатія, так як він бачить світ з точки зору своєї мами. Жінки зазвичай більш дбайливі і поважні до старших, і вони вчать цьому своїх синів.

«Зна­ю­чи, наскільки людські відносини взагалі пронизані су­пер­ниц­т­вом, мож­на зрозуміти ве­ли­чез­не зна­чен­ня зв`яз­ку між матір`ю і си­ном, повністю від су­пер­ниц­т­ва вільною, а та­кож її вплив на все по­даль­ше лю­бов­не жит­тя май­бутньо­го чоловіка», - пояснює психоаналітик Ален Бра­кон’є. Він та­кож нагадує про те, як важ­ли­ве влас­не став­лен­ня до чоловіків і ба­жан­ня самої матері, які во­на несвідомо передає синові.

Як­що доч­ка, дівчинка трь­ох-шес­ти років, пе­ре­жи­ва­ю­чи так зва­ний едипів період роз­вит­ку, змінює пер­ший об`єкт своєї любові і пе­ре­но­сить по­чут­тя з матері на бать­ка, то лю­бов си­на в то­му ж віці залишається зо­се­ред­же­ною на матері.

Тому якщо у вас є син – передавайте йому свої найкращі якості!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається