З Новим роком 2019 та Різдвом Христовим!

Субота, 22 грудня 2018 11:58 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
На фото - листівка "Колядники" Б.Гонти. Вид-во Макаренка. Нью-Йорк, США. 1981 На фото - листівка "Колядники" Б.Гонти. Вид-во Макаренка. Нью-Йорк, США. 1981 ЦДАЗУ

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі, партнери та колеги! Колектив порталу української діаспори "Стожари" щиро вітає Вас і Ваші родини з Новорічними святами та Різдвом Христовим!
Новорічні і Різдвяні свята — час казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Час, коли ми підсумовуємо минуле і будуємо плани на майбутнє, сподіваючись на краще.

Рік, що минає, був непростим для нашої рідної України, однак надзвичайно важливим. Він збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав можливість створити всі умови для подальшого розвитку.

У цьому році Ви нам телефонували і писали листи, ділилися новинами і проблемами. Ми публікували Ваші листи, оприлюднювали Ваші думки, доносили до тисяч земляків з різних куточків світу Вашу позицію, раділи разом з Вами Вашим успіхам і досягненням. Дякуємо усім тим хто був частиною життя нашого творчого та дружнього волонтерського проекту. Дякуємо за довіру, щирість і небайдужість!

Бажаємо усім, щоб на Богом даній землі, в наших домівках та серцях назавжди оселився мир, а Різдвяна Зоря — об’єднала нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, благословляючи наші помисли і діла!

Найголовніше – бажаємо перемоги задля довгожданого миру і завершення протистояння в Україні, великої мудрості, мужності і рішучості задля цього! Нашим рідним українцям на окупованих територіях Криму, частин Донецької та Луганської областей бажаємо не втрачати надії і віри, знайте - ми з Вами!

Окремо вітаємо захисників рідної землі, які зустрічають світле свято на передовій, а не у затишку своєї домівки.

Нехай Ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких, рідних та друзів. Щоб Ваші серця були зігріті любов’ю і теплом, радістю та Божим благословенням. Міцного здоров’я Вам, успіхів, надійного тилу та перемоги!

Хвороби хай зникнуть, а з ними все зле,

Хай завжди надія у серці живе!

Радість і щастя до нас всіх прийде,

Новонароджений Ісус Мир на українську землю принесе.

Всіх Вам гараздів і щедрот,

Щоб влада завжди чула свій народ.

Щоби закінчилась війна

І Україна сильною була!

Миру кожній родині й усій Україні!

Нехай Матір Божа Вас оберігає, а Ісус Христос здоров’я посилає!

З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!