Українська Народна нагорода.

Середа, 11 грудня 2013 13:06 Автор 
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Вже точно весь світ побачив Україну і українців. Побачив і здивувався від їх стійкості, їх стремління до Волі, їх самобутності, їх толерантності, їх миролюбності, їх душевної та зовнішньої краси.

Світ дивиться та дивується, як же так сталось, що такий великий та могутній, багатомільйонний народ, що проживає в самому центрі Європи так мало відомий для світу.

Хто винен в тому, що такий народ «затушували» та «затаврували» в хохлів та малоросів, зрадників-мазепинців та націоналістів-бандерівців?

Українці перейшли свій Рубікон, назад вороття не має, як не має зворотнього ходу вчорашньому дню, як не можна одним подихом залікувати криваві рани на тілах захисників Майдану, як не можна замалювати пам‘ять мільйонів, як не можна забути, що весь народ старались зігнути, щоб надягти ще одне ярмо, як не можна вернути життя тим, у кого його забрали озвіріли захисники грошей та їх власників. Ніколи не вщухне голос: «На колени, ….», і ніколи той голос і мільйони подібних не зможуть поставити нас на коліна, бо ми від того, ще більше розпрямлятимемось.

Вчорашній день, вже минулий день, але пам‘ять про вчорашній день не минула. МИ ПАМ‘ЯТАЄМО ВСЕ.

Вважаю, що українці вже побачили героїв України. Це і ті, що голими руками зупиняли щити «беркуту», і ті, що фотографували і тих, хто спиняв і тих, хто наступав.

Це і ті бабуні, що на свою маленьку пенсію пекли пиріжечки, варили гарячий чай і приносили на Майдан.

Це і ті, хто по всіх земних усюдах збирали людей і виводили їх на свої, далекі від України Майдани.

Це і ті, що писали-освічували нам новини, піднімали народ чи заспокоювали…

Це і ті, що відмовлялись іти-їхати на Майдан, щоб звірствувати над мирним людом.

Думаю, що багато з українців погодяться, що історія, Україна і українці мають знати звичайних людей, які робили звичайні речі, але ті речі виходили за рамки звичайності в такий критичний час. Думаю, що варто створити українські нагороди для тих, хто відстоював Майдан, Україну, Волю і Честь нашого Народу.

Записуйте собі, запам‘ятовуйте, збирайте відомості про тих героїв, і дуже скоро Україна вшанує своїх дітей.

Про тих, хто на Вашу думку вартий Української Народної нагороди прошу присилати на сайт «Стожари».