З 19 по 22 серпня 2015 року на чарівному побережжі Адріатичного моря в місті Анкаран, Товариство Українців в Словенї «БЕРЕГИНЯ» проводить дні української культури в Словенї.

Поруч з чоловіками у ,,Небесній сотні" є вірні дочки українського народу, Дворянець Антоніна з м.Бровари, Ольга Бура з Буського р-у Львівщини....для них ця пісня....

Організатори ІІ Фестивалю Українського Театру в Кракові "Схід - Захід" мають честь запросити українські театри, які можуть представляти як театри з України, так і театри українських діаспор по цілому світу до участі з 21 по 26 квітня 2015 року

Дорогі українці, вчора відбувся «Багатокультурний діалог», який було проведено у центральній школі міста Жалец, де навчаються діти з більш ніж 15 країн світу, у тому числі з України.

Українська діаспора в Люксембурзі закладає цеглинки культурного та релігійного розвитку. Перше Богослужіння українською мовою.

Учора був один із найкращих днів!Він залишиться у наших спогадах на довго та займатиме у нашому серці надзвичайне місце.

ПОЛОЖЕННЯ
Міжнародного фестивалю

Української культури в Словенії

"БЕРЕГИНЯ"

20-20 вересня 2013 року в Республіці Словенія, у місті Жалєц відбудеться I фестиваль української культури “БЕРЕГИНЯ». Цей захід українців Словенії покликаний об’єднати усіх українців, що пам’ятають і передають свої звичаї, традиції,що складались віками українським народом.

Шановні українці і всі бажаючі! Радо запрошуємо Вас на Перший фестиваль української культури «БЕРЕГИНЯ»